"Візардс" Леня виграв матч на останній секунді. Суперник не реалізував атаку 4-в-1 AP

Команда Олексія Леня перемогла, хоча гра могла продовжитися в овертаймі.

Фанати НБА та "Денвер Наггетс" звинуватили команду у тому, як вона реалізувала момент наприкінці зустрічі проти "Вашингтон Візардз" (110:112) у матчі регулярного чемпіонату.

Що трапилося?

Перед вирішальною чвертю рахунок між "Візардз" та "Наггетс" був рівним 90-90. "Денвер" тривалий час мав мінімальну перевагу над "Вашингтоном", проте за 2 хвилини до фінальної сирени її втратив і поступався у 4 очки - 108:112.

Два очки відіграти "Наггетс" змогли - Майкл Портер зробив данк, після чого у "Денвера" залишалося ще хвилина на те, щоб хоча б перевести гру в овертайм. І це команді майже вдалося.

Ключовий момент зустрічі відбувся за кілька хвилин перед фінальною сиреною. Рауль Нето не влучив у кошик, після чого Нікола Йокіч зробив підбирання, а "Наггетс" виходили в атаку 4-в-1. Із м'ячем був один із лідерів команди Джамал Мюррей.

Мюррей змарнував вихід "Наггетс": замість того, щоб рухатися і кидати самостійно, він віддав передачу на партнера по команді Факундо Кампаццо. Той намагався влучити з-за дуги, проте м'яч після кидка потрапив у кільце, але не в кошик.

Що сказав Мюррей після гри?

Попри 33 набраних очки, фанати НБА розкритикували "Наггетс" та самого гравця за втрачену можливість. Мюррей зазначив, що мав самостійно робити кидок та переводити гру в овертайм.

"Я просто повинен був закинути. Це був вихід 4-в-1. Ми повинні були набрати очки. Якби я зупинився і спробував закинути триочковий, то мені це вдалося б. Це була складна гра у тому сенсі, що ми не знали, що нам робити. Треба було просто закинути м'яч у кошик".

Відіграв свою роль у поразці "Наггетс" і лідер "Візардз" Бредлі Біл. Він був єдиним гравцем, який протистояв баскетболістам "Денвера" під час останньої атаки і зміг впоратися із завданням.

"Спочатку я думав, що вони просто зроблять клятий лей-ап, і ми продовжимо в овертаймі. Я справді так думав, коли біг за Мюрреєм і знав, що він віддасть передачу на Портера, щоб він зробив данк. Потім я побачив, що він уповільнився біля дуги і подумав: "Добре, кидай. Він намагається відправити нас додому. Зараз мені треба хоча б змусити їх зробити лей-ап".

• Попри невдалу атаку наприкінці зустрічі Мюррей став найрезультативнішим гравцем у матчі. На його рахунку проти "Візардз" 34 очки, по 6 підбирань та асистів, а також 2 блокшоти.
  • У перемозі "Візардз" над "Наггетс" взяв участь і українець Олексій Лень. Центровий зіграв на майданчику 5 хвилин, зробивши 1 підбирання.
  • "Наггетс" залишаються на восьмій сходинці у Західній конференції (17 перемог і 15 поразок). "Візардз" випередили "Орландо Меджік", піднявшись на 12-е місце (12 перемог, 18 поразок) у Східній конференції.

• "Наггетс" наступну гру проведуть проти "Оклахоми-Сіті Тандер" (28 лютого). Того ж дня "Візардз" зіграють проти "Міннесоти Тімбервулвз".
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт