"Я живий. Я повернуся." Прикарпатець, який відправився у лижний солопохід Карпатами, зламав ногу

"Я живий. Я повернуся." Прикарпатець, який відправився у лижний солопохід Карпатами, зламав ногу

"Я живий. Я повернуся." Прикарпатець, який відправився у лижний солопохід Карпатами, зламав ногу
Facebook/Magnowski Igor

29-річний франківець Ігор Магновський, який пішов у 350-кілометровий гірський похід на лижах, отримав травму на сьомий день подорожі. Про перебіг подій, пережитий перелом та емоції опісля, чоловік розповів на своїй Facebook-сторінці, пише Суспільне Карпати.

"Рідні Карпати не пустили мене. Вперше", - так описує свої відчуття іванофранківець Ігор Магновський, який планував здолати на лижах 350 кілометрів зимових гір. Соломандрівник вирушив в одиночний скітур 14-го лютого і мав би завершити його за місяць. Він хотів пройти на лижах всю дугу Українських Карпат від польського до румунського кордону по найдовшому та найскладнішому гірському маршруту в Україні.

Однак опівдні 23-го лютого, батько Ігоря зателефонував до надзвичайників і розповів, що протягом доби не може зв’язатися із сином. Як виявилося пізніше, мандрівник піднявся на гору Бозьова, а під час спуску зламав ногу.

"Одне з найнеприємніших, про що може довестися писати, коли відправився у складну подорож, це про обломану Мрію, а ще гірше - про зламану ногу в одиночному поході", - пише Ігор Магновський і додає, що ризик - це не тільки гарні історії.

Розповідати про деталі нещасного випадку, за словами Ігоря, бажання немає.

"Колись, в один момент, ви прочитаєте цю розповідь. Вона досить повчальна для тих, хто ходить соло і ризикує", - продовжує мандрівник. - Моя головна порада - супутниковий трекер/телефон. Якого у мене не було... на щастя, я зміг прочекати добу в горах з переломом. Спрацювала система оповіщення рідних про детальний перебіг походу, а також ефективні і своєчасні дії рятувальників, яким я безмежно вдячний".

Він пише, що тоді якраз нарешті розпогодилося, особливо під Боржаву на горизонті. Все спорядження працювало на високому рівні.

"Я сповнений сил, енергії і оптимізму, промальовую в голові кожен наступний день... БАХ!" - обриває розповідь мандрівник. І додає: "Я живий. Я одужаю. Я повернуся в гори, зможу стати на лижі. В один момент - повернуся до своєї Ідеї. Тепер вже підкріплений болісним і гірким, але сильним життєвим досвідом".

"Я живий. Я одужаю." Прикарпатець, який відправився у лижний солопохід Карпатами, зламав ногу
"Я живий. Я одужаю." Прикарпатець, який відправився у лижний солопохід Карпатами, зламав ногу. Facebook/Magnowski Igor

Подорожувальник подякував за підтримку і проанонсував, що наступними днями опублікує допис, в якому опише сім днів своєї подорожі у Карпатах.

Читайте також

На початок