На Донбасі військових почали вакцинувати від COVID-19. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

На Донбасі військових почали вакцинувати від COVID-19. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

На Донбасі військових почали вакцинувати від COVID-19. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ
Фото: штаб ООС

В районі проведення Операція об'єднаних сил почалася вакцинація військових від коронавірусу.

Про це повідомляє штаб ООС.

"Сьогодні до 66-го військового госпіталю надійшла перша партія вакцини для профілактики коронавірусної інфекції COVID-19 – AstraZeneca, у кількості 7200 доз", – йдеться у повідомленні.

Додаю, що сьогодні лікарі розпочали вакцинацію особового складу госпіталю, а також окремої автосанітарної роти. Завтра бригади у складі лікаря-анестезіолога, лікаря-терапевта і медичної сестри, почнуть виїжджати для здійснення щеплень безпосередньо у підрозділи в зоні відповідальності.

За словами начальника госпітального відділення старшого лейтенанта Артура Матвеєва, вакцинація – цілком добровільна.

Матвеєв каже, що спочатку, всі пацієнти проходять обстеження у лікаря, міряється температура тіла, артеріальний тиск, збирається дані анамнезу і тоді визначається чи є протипоказання до вакцинації. Абсолютними протипоказаннями є підвищена температура тіла, гострі захворювання або алергічні реакції до компонентів вакцини.

Що відомо

  • В Україні 24 лютого розпочалася кампанія з вакцинації населення проти COVID-19. Першу дозу вакцини отримали майже 160 людей.
  • З 1 березня Міністерство охорони здоров'я відкриє можливість запису до електронної черги вакцинації проти COVID-19 у застосунку на та порталі "Дія".
  • Першим в Україні вакцину проти COVID-19 отримав лікар з ковідного відділення Черкаської обласної лікарні Євген Горенко.
  • Протягом 24 лютого у Донецькій області COVID-19 виявили ще у 126 хворих, на Луганщині коронавірус виявили у 47 хворих. На Донеччині від коронавірусу померло 3 людей.
На початок