У Запорізькій області школяр допоміг поліції розкрити тяжкий злочин

У Запорізькій області школяр допоміг поліції розкрити тяжкий злочин

У Запорізькій області школяр допоміг поліції розкрити тяжкий злочин

Школяр допоміг поліції розкрити злочин який стався влітку у Бердянському район Запорізької області. За це 24 лютого йому вручили подяку й подарунок – годинниковий трекер. Про це сьогодні повідомили у пресслужбі Нацполіції в області.

Під час нагородження у школі, де навчається 14-річний Богдан Возний, представники поліції розповіли подробиці його вчинку. Торік 14 жовтня до Бердянського райвідділу поліції звернулася жінка з заявою про зникнення свого 33-річного чоловіка. На той час вона служила у Збройних Силах за контрактом, а він жив у селі Владівка Чернігівського району. Наприкінці липня подружжя востаннє розмовляло по телефону й після цього на зв’язок чоловік не виходив. Правоохоронці виїхали на пошуки зниклого.

У Запорізькій області школяр домпоміг поліції розкрити злочин
Богдан Возний.

"Я грав із собакою в посадці. Він почав тягнути з-під шифера ткань і начав рить. Ну, я не обратив вніманія на це, але потом він начав рить сильно, глибоко вже. І бачу, там человєчєскі пальці на ногах. Це не можна було переплутати ні з чим. Я бистро прив’язав його на поводок і побіг. З посадки добіг до села самого. Там почти біля їхнього дому якраз їхала міліція. Я бистро остановив, розказав, що… Вони мене посадили, я поїхав, показав їм", - розповв Богдан.

Дмитро Сопін, тимчасовий виконувач обов’язків начальника відділення поліції № 1 Бердянського районного відділу Нацполіції в Запорізькій області, зазначив, що саме за допомогою хлопця правоохоронці розкрили особливо тяжкий злочин та скерували кримінальне провадження до суду.

Нагадаємо, що в результаті слідчих дій виявилося, що на грунті зловживання спиртними напоями, загиблий чоловік вчинив домашню сварку, в результаті чого його задушила власна матір, яка і сховала тіло у лісосмузі.

На початок