Миколаївська вчителька поділилася досвідом організації віртуальних занять

Миколаївська вчителька поділилася досвідом організації віртуальних занять

Миколаївська вчителька поділилася досвідом організації віртуальних занять
Суспільне Миколаїв

Вчителька фізики Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №57 імені Тараса Шевченка Оксана Запорожець поділилася досвідом організації віртуальних занять з фізики на міжнародній науковій конференції в Швеції. У заході брали участь освітяни країн Євросоюзу, Білорусі, Бразилії, Казахстану, Узбекистану та України.

Досвід проведення віртуальних лабораторних робіт з фізики на базі інтерактивного сайту "PHET COLORADO" під час VІ Міжнародної дистанційної міждисциплінарної наукової конференції в Стокгольмі вперше демонструвала освітянка з Миколаєва Оксана Запорожець.

Оксана Запорожець розробила власний лабораторний практикум з фізики для учнів 7-9 класів. В умовах пандемії коронавірусу це стало альтернативою проведення лабораторних робіт із природничих наук для учнів. Бо під час демонстрації дослідів необхідне обладнання можна використовувати віртуально.

"Лабораторні роботи вдома треба провести за допомогою якогось обладнання. Вдома в квартирах в учнів такого обладнання немає. Тому я знайшла такий сайт американський "PHET COLORADO", на якому представлено тисячі анімацій з фізики, хімії й біології. І поставила собі задачу створити інструкції до лабораторних робіт з фізики", – каже Оксана Запорожець.

Подробиці в репортажі кореспондентів Суспільного

Авторка – Тетяна Бакоцька, оператор – Євген Сержук.

Оксана Запорожець каже, що цим досвідом ділилася під час онлайн-конференцій з учителями Миколаївської області. Розробку щодо створення віртуальних лабораторних робіт з фізики можна використовувати і в інших країнах світу. Тому тези наукового дослідження опублікують у збірці виступів VI Міжнародної дистанційної міждисциплінарної наукової конференції в Стокгольмі.

Миколаївська вчителька презентувала досвід організації віртуальних занять
Суспільне Миколаїв

Директор школи Андрій Малахов каже, що можливість брати участь у міжнародних конференціях з’явилася завдяки тому, що в лютому 2021-го року Миколаївську школу №57 включили до Центру українсько-європейського наукового співробітництва. Це громадська організація, яку створили в 2010 році в Одесі з метою допомогти українським науковцям, які вивчають європейський досвід у галузі освіти.

Читайте також: "Героями не народжуються". На Миколаївщині триває робота над книгою про військовослужбовців"

За словами Андрія Малахова, в рамках співпраці з Центром українсько-європейського наукового співробітництва 26 лютого досвід школи № 57 щодо організації дистанційного навчання презентуватимуть під час Міжнародної конференції в Нідерландах.

На початок