На Донеччині почали вакцинувати медиків

На Донеччині почали вакцинувати медиків

На Донеччині почали вакцинувати медиків

14 тисяч доз індійської вакцини AstraZeneca надійшли на Донеччину. Двадцять медиків із Бахмута першими отримали щеплення від COVID-19.

Першою у Донецькій області вакцину проти COVID-19 отримала Тетяна Волкова — медична сестра реанімаційного відділення Багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування міста Бахмут.

"Звісно, що я боявся бути одним із найперших, але я працюю вже майже рік із найважчими хворими, тому я просто був змушений вакцинуватися", - розповідає лікар анестезіолог Артем Кукса.

Перед вакцинацією обов’язково вимірюють температуру.

"Я працюю медичною сестрою в інфекційному відділенні з початку пандемії та бачила, як тяжко перебігає ця хвороба, які важкі бувають після неї ускладнення, тому прийняла рішення вакцинуватись", - розповідає медсестра інфекційного відділення Юлія Бойко.

Вакцинують медиків безкоштовно.

"Ми почали вакцинувати першу хвилю лікарів та медичних працівників, які працюють з хворими на ковід. Це для цивільних, і це вакцина, яка буде використовуватись для першої другої хвилі, тобто для медичних працівників", - каже директор департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації Віктор Колесник.

За словами Володимира Колесника, вакцинація буде двоетапна та проходити в березні та квітні. 14 тисяч доз дозволить провести щеплення семи з половиною тисячам медиків Донецької області.

На початок