У Кременчуці розпочнуть вакцинацію від коронавірусу 26 лютого

У Кременчуці розпочнуть вакцинацію від коронавірусу 26 лютого

У Кременчуці розпочнуть вакцинацію від коронавірусу 26 лютого

Вакцинація від коронавірусу у Кременчуці розпочнеться 26 лютого. Щеплення проводитимуть медики із мобільної бригади Полтави. Вони і привезуть вакцину, розповіла Суспільному заступниця Кременчуцького міського голови Ольга Усанова.

За словами Усанової, у перший день планують імунізувати близько сотні людей. Це, зокрема, медиків, які надають допомогу хворим на COVID-19 у стаціонарах. Загалом же під перший етап вакцинації у Кременчуці підлягають майже дві сотні медичних працівників, які мають найбільший ризик інфікування.

Поки ж на Полтавщині створили дві мобільні бригади для проведення імунізації індійською вакциною проти коронавірусної інфекції. Це у Полтаві та Кременчуці. Нині цим займається полтавська бригада, скільки кременчуцькі медики ще не пройшли відповідного навчання. Це мають зробити орієнтовно 3 березня, каже заступниця міського голови Ольга Усанова.

Що відомо:

  • 25 лютого на Полтавщині вакцинували першу людину від коронавірусу. Щеплення зробили працівнику обласної інфекційної лікарні Роман Пономаренку. Йому ввели препарат від індійського виробника. Чоловіку 26 років, він працює лікарем-інфекціоністом.
  • 4 лютого на Полтавщину привезли понад 19 тисяч доз вакцини від корона вірусу. Препарати доставили до обласного Центру дитячої імунології. На першому етапі заплановано щепити понад 6 700 людей, серед яких близько 4 тисяч медиків.
На початок