У Херсоні жінка погрожувала підірвати будівлю слідчого ізолятора

У Херсоні жінка погрожувала підірвати будівлю слідчого ізолятора

У Херсоні жінка погрожувала підірвати будівлю слідчого ізолятора
Новини Волинь

Ввечері 24 лютого в поліцію Херсонщини надійшло повідомлення з "гарячої лінії" уряду. Диспетчер поінформував поліцейського, що до них телефонувала жінка, яка сказала, що перебуває в Херсоні біля слідчого ізолятора та має намір підірвати гранату.

Про це повідомляє поліція Херсонської області.

Свій вчинок жінка мотивувала невдоволенням відправки свого чоловіка до місць відбування покарання раніше, ніж суд оголосить вирок. Поліцейські впродовж години встановили особу жінки та притягнули її до адміністративної відповідальності.

Як повідомив начальник штабу обласного главку поліції Руслан Кутасов, жінка назвалася своїми справжніми ім’ям та прізвищем. Правохоронці встановили, що вона телефонувала із с. Веселе. За вказаною адресою терміново виїхали місцеві поліцейські. В будинку знаходилася 36-річна нетвереза жінка. Під час бесіди з’ясувалося, що саме вона й зателефонувала на "гарячу лінію". В ході перевірки виявилося, що будь-яких небезпечних предметів у неї немає. Жінка вибачилася за свій вчинок, а поліцейські у відношенні неї винесли постанову про скоєння адміністративного правопорушення за ст.183 КУпАП "Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб".

На початок