У Скадовську на Херсонщині відбулась чергова сесія: які кадрові питання проголосували

У Скадовську на Херсонщині відбулась чергова сесія: які кадрові питання проголосували

У Скадовську на Херсонщині відбулась чергова сесія: які кадрові питання проголосували Суспільне Херсон

24 лютого на Херсонщині відбулась чергова восьма сесія 8 скликання Скадовської міської ради. На порядку денному 54 питання, серед яких і кадрові, зокрема щодо обрання заступників міського голови, секретаря міської ради, та старости селищ Благодатне і Олександрівка.

Сесія розпочалася вчасно – о 14-й годині. В залі зареєструвалося 26 депутатів. У порядку денному 54 питання. Перші- кадрові. Спочатку депутати проголосували за призначення заступників міського голови. Обрали 4-х - перший заступник Олександр Грищенко, заступники з питань діяльності виконавчих органів ради Олексій Степовий, Дмитро Афанасіаді, Вадим Закусило. Новообраний перший заступник обіймав цю посаду – з 2015 по 2018 роки.

"Зараз у нас, розумієте, це громада. Тому додалось дуже багато цікавих питань, проблемних питань, які треба в першу чергу вивчити і позначити в яку черговість виконання цих проблем. Бо в селах у нас живуть такі ж люди, як і у місті, тому ми в жодному разі не маємо забувати про них. Тому, думаю, в першу чергу будемо займатися саме цим", - розповів Олександр Грищенко.

Шляхом таємного голосування обрали секретаря Скадовської міської ради. Ним став Юрій Палюх, за нього проголосувало 18 депутатів із 25 присутніх

"Саме основне, що повинен зробити секретар міської ради, це консолідувати всі сили, які є у нас в Скадовській міській раді. Це 6 політичних сил. Від секретаря міськради залежить робота нашої ради. Напрямок, який повинен розвивати секретар – це прозорість, відкритість для всіх людей".

У Скадовську на Херсонщині відбулась чергова сесія: які кадрові питання проголосувалиСуспільне Херсон

Наступні питання на сесії - обрання старост Благодатненської та Олександрівської громад. Кандидатуру Тетяни Саінчук підтримали одноголосно. Новообрана голова Олександрівської громади телефоном розповіла, які проблеми вважає головними для своїх населених пунктів.

"Сама основна проблема, це вода в нашому селі. В нашій громаді, в інших селах. Це сама болюча проблема. Дорога до кладовища, самі кладовища. Туди люди не можуть вже навіть дістатися. Освітлення вулиць. Плюс дороги, оці ями, треба щось зробити, щоб відремонтувати у селі дороги".

У Скадовську на Херсонщині відбулась чергова сесія: які кадрові питання проголосувалиСуспільне Херсон

За Аллу Яворську, старосту Благодатненської громади, проголосувало 20 депутатів. Телефоном вона розповіла, якими будуть її перші кроки на цій посаді.

"Спілкуватися, мабуть, по-перше, з колективами. Спочатку вникнути в усі проблеми, які зараз існують у нас в районі, у нашій міській раді. Прийняти документи всі, які ми передали в міську раду та розпочати роботу з людьми. Надавати ті послуги людям, які вони вже з нетерпінням чекають".

Скадовський міський голова Олександр Яковлєв розповів, як знайшов спільну мову із депутатським корпусом щодо кадрових питань:

"Я думаю, це пов`язано з тим, що все таки той здоровий глузд, який має бути у всіх депутатів взяв гору. Ми змогли знайти спільні мотиви. А там мотив, в принципі один – працювати на благо громади і сьогодні фактично були обрані ті самі особи, які ще пропонувалися, якщо підняти хронологію, 8 грудня на ІІ сесїі".

Наступна сесія Скадовської міськради відбудеться 24 березня.

Еріка Авдєєва, Наталія Тимофєєва, В`ячеслав Ходус.

Що відомо:

  • 5 лютого у Скадовську не відбулася сесія міської ради. На ній мали вирішити кадрові питання, які залишались не прийнятими з 8 грудня 2020 року. На попередній сесії зареєструвалося 12 депутатів. До зали прийшли жителі Благодатного та Олександрівки - населених пунктів, де не було обрано старост.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди