Поліція Німеччини та Бельгії перехопила понад 23 тонни кокаїну

Поліція Німеччини та Бельгії перехопила понад 23 тонни кокаїну

Поліція Німеччини та Бельгії перехопила понад 23 тонни кокаїну
АР

За півтора тижня поліція Німеччини та Бельгії перехопила понад 23 тонни кокаїну у портах Гамбурга та Антверпена.

Як повідомили у пресслужбі поліції Нідерландів, загальна вартість затриманого вантажу складає близько 600 мільйонів євро.

"У порту Гамбурга митниця виявила 16 174 кілограми кокаїну в трьох контейнерах у п'ятницю, 12 лютого. Наркотики були заховані в 1728 банках з-під замазки, яка використовується для згладжування тріщин і отворів, наприклад, на стіні", - зазначили правоохоронці.

7200 кілограмів кокаїну бельгійські митники знайшли у порту Антверпена у контейнері з дерев'яними блоками.

З двох портів кокаїн мав потрапити до одного адресата - 28-річного чоловіка з Нідерландів. Правоохоронці його затримали та провели обшуки в його офісах у Роттердамі та Блескенсграафі.

"Ніколи ще не було перехоплено стільки кокаїну за один раз. Затримання і поточне розслідування проводилися в тісному й інтенсивному співробітництві між поліцією, митницею та державною прокуратурою Нідерландів, Німеччини та Бельгії", - йдеться в повідомленні нідерландської поліції.

Що відомо

  • Американські митники вилучили партію кукурудзяних пластівців, які були посипані кокаїном під виглядом цукрової пудри. Знайти наркотик їм допоміг службовий собака.
  • Поліцейські Великої Британії перехопили вантаж 2,3 тонни кокаїну у коробках з-під бананів, який прибув з Колумбії.
  • У нідерландському муніципалітеті Борселе прибій викинув на берег 300 пакунків із кокаїном. Дізнавшись про це, мешканці країни вирушили на пляж у пошуках пакетів з наркотиком.
  • Бельгійська поліція вилучила в порту Антверпена найбільшу в історії країни партію кокаїну, вартість якої сягає 900 мільйонів євро.
  • В Європолі заявили, що незаконна торгівля наркотиками під час пандемії коронавірусу різко зросла, а через обмеження авіасполучення контрабандисти почали використовувати переважно морські шляхи.
На початок