У Рівному буде новий департамент інфраструктури та благоустрою – заступник мера

У Рівному буде новий департамент інфраструктури та благоустрою – заступник мера

У Рівному буде новий департамент інфраструктури та благоустрою – заступник мера
Суспільне Рівне

У Рівному створять департамент інфраструктури та благоустрою. Для цього об'єднають два управління: транспорту та житлово-комунального господарства. Про це 24 лютого заявив заступник міського голови Рівного Володимир Дяк. За це рішення мають ще проголосувати депутати Рівнеради.

Створення нового департаменту інфраструктури та благоустрою триватиме орієнтовно два місяці.

"Це буде і певна оптимізація. Це буде більше працюючих людей в галузі тої чи іншої сфери, ніж ми маємо два рахунки, бухгалтери, всі ці формальні процеси, які відбуваються, більше накопичуються, ніж ті, якими можна зайнятися безпосередньо конкретними справами на дорученій ділянці роботи", – розповідає заступник міського голови Рівного Володимир Дяк.

У штаті нового департаменту має працювати 43 працівники. Нині у двох управліннях разом нараховують 40 людей.

Головними викликами та завданнями департаменту є інвестпрограми, зокрема, закупівля техніки, створення електронного квитка, розширення комплексного підходу інфраструктури, – зазначає Володимир Дяк й додає, що зона відповідальності буде набагато більшою, ніж в окремих управліннях.

"Зараз є певні питання колективної безвідповідальності та формалізму. Більше люди займаються бюрократичною машиною збирання підписів та інших процесів, які відбуваються. А департамент – це буде одне ціле, скажімо, воно буде мобільніше, воно буде скоріше виконувати ті чи інші завдання, поставлені керівництвом", - додає куратор галузі.

Володимир Дяк уточнює, що поки невідомо, хто очолить нову структуру. Про конкурс на посаду керівника оголосять після утворення департаменту.

Що відомо

  • Наприкінці минулого тижні начальника УЖКГ Володимира Пилипчука відсторонили від роботи на один місяць. Йому закидають перевищення повноважень при підписанні актів виконаних робіт щодо об’єктів благоустрою у 2020 році. Володимир Пилипчук назвав ці звинувачення безпідставними.
  • З жовтня 2020-го управлінням транспорту керує Ярослав Сахнюк, який раніше очолював УЖКГ. Останнім часом в.о. керівника є Дмитро Царук.
На початок