"Досі не знаю, що сталося". Німець Лессер - про хвилинне відставання у естафеті на чемпіонаті світу AP

Після фінішу німецькому біатлоністу знадобилася допомога, щоб підвестися на ноги.

Німецький біатлоніст Ерік Лессер пояснив свій невдалий результат у чоловічій естафеті на чемпіонаті світу у Поклюці.

Що трапилося?

Чоловіча збірна Німеччини з біатлону фінішувала на сьомому місці у естафеті на чемпіонаті світу у Поклюці. Відставання німецької збірної склало 1:43 хвилини при тому, що німці використали лише 4 додаткових патрони на вогневих рубежах.

Ключовим для Німеччини став перший етап, на якому біг Лессер. Біатлоніст використав три додаткових патрони і покидав другий вогневий рубіж із відставанням у 31 секунду.

Проте на передачі естафеті відставання Німеччини від проміжного лідера було значно більшим. Лессер програв понад 50 секунд на останньому колі, передавши естафету 20-м.

Ще під час трансляції камери зафіксували, як Лессер після фінішу лежить на снігу і майже не рухається. Підвестися на ноги німецький біатлоніст зміг лише завдяки сторонній допомозі.

Ерік Лессер після естафетиСуспільне Спорт

Ерік Лессер після естафети

Лессер упродовж трьох днів не давав жодного коментарю щодо того, що трапилося під час гонки. У вівторок, 23 лютого, німець виклав запис у Instagram, де розповів про інцидент.

"Через пару днів настав час щось сказати. Зі мною все у порядку. Все виглядало значно гірше, аніж було насправді. Досі не знаю, що трапилося зі мною у суботу, але із нетерпінням очікую на можливість відправитися у Нове-Мєсто і виступити як можна краще. Дякую всім, хто підтримував мене у цей дивний час", - написав біатлоніст.

Ерік Лессер у сезоні-2020/21

• На чемпіонаті світу у Поклюці Лессер взяв участь у чотирьох гонках. Окрім сьомого місця у чоловічій естафеті, німець фінішував сьомим у змішаній естафеті та в одиночному міксті. У спринті Лессер показав 66-й результат.
  • Лессер двічі із збірною Німеччини займав місця на подіумі в естафетах у сезоні 2020/21. У Контіолагті та Гохфільцені німецькі біатлоністи здобували "бронзу".

• З 1-го по 7-е березня відбудеться етап Кубка світу у чеському Нове-Мєсто. Там заплановано шість стартів: чоловіча та жіноча естафети, спринти та гонки переслідування.
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спортПлаванняФехтуванняСтрільбаТенісВажка атлетика