Уряд присудив премії імені Лесі Українки юнацтву. Хто і за що їх отримав

Уряд присудив премії імені Лесі Українки юнацтву. Хто і за що їх отримав

Уряд присудив премії імені Лесі Українки юнацтву. Хто і за що їх отримав Ілюстративне фото: pixabay

Кабінет міністрів присудив премії імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори дітям та юнакам.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 24 лютого.

Згідно з проєктом постанови, премія у номінації "Літературні твори для дітей та юнацтва" присуджена письменниці Мирославі Замойській за книжкову серію "Чарівні істоти українського міфу. Духи природи", "Чарівні істоти українського міфу. Домашні духи", "Чарівні істоти українського міфу. Духи-шкідники".

Премія за "Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва" присуджена художниці-ілюстраторці Катерині Рейді за оформлення переказу Олександра Виженка "Байки Езопа".

У номінації "Театральні вистави для дітей та юнацтва" премію дали творчому колективу Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка за створення театральної вистави "Снігова королева". У номінації "Кінотвори для дітей та юнацтва" переміг актор та телеведучий Олександр Власюк за сценарій фільму "Пекельна Хоругва або Різдво Козацьке".

25 лютого відзначається річниця з дня народження письменниці Лесі Українки.

Читайте також: Яке на смак улюблене морозиво Лесі Українки

Що відомо

  • Президент Володимир Зеленський призначив стипендії молодим письменникам та митцям.
  • Комітет з Національної премії імені Тараса Шевченка 2021 року сформував короткий список творів, що претендують на перемогу.
  • Кабінет міністрів без обговорень на урядовому засіданні погодив призначення державних стипендій видатним діячам інформаційної сфери.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше