Один фініш у топ-30. Як виступила збірна України на чемпіонаті світу з гірськолижного спорту SFU

Без медалей та високих результатів.

Збірна України виступила на чемпіонаті світу з гірськолижного спорту, який тривав впродовж 11 днів у італійському Кортіна д'Ампеццо.

На змаганнях від України виступали вісім лижників, по чотири у чоловічій та жіночій командах. За винятком трьох спортсменів, решта українських лижників дебютували на дорослому чемпіонаті світу - Катерина Шепіленко, Катерина Пірожко, Тетяна Кнопова, Михайло Карпушин, Максим Марійчин.

Склад збірної України на чемпіонаті світу в Італії

• Чоловіки: Іван Ковбаснюк, Левко Цібеленко, Михайло Карпушин, Максим Марійчин
  • Жінки: Анастасія Шепіленко, Катерина Шепіленко, Катерина Пірожко, Тетяна Кнопова

Як виступила збірна України на чемпіонаті світу із гірськолижного спорту?

Найкращий результат на чемпіонаті світу серед українців показав Іван Ковбаснюк. В останній день змагань український лижник фінішував на 30-му місці, хоча у кваліфікації показав 29-й результат.

Окрім цього, Ковбаснюк також змагався у слаломі-гіганті, де показав 60-й результат (50-й у кваліфікації). У дисциплінах супергігантського слалому та гірськолижній комбінації український лижник не зміг фінішувати.

Найкращий результат серед жінок показала Анастасія Шепіленко. Вона зайняла 35-е місце у слаломі, а також показала 36-й результат у слаломі-гіганті. На відміну від Ковбаснюка, Шепіленко успішніше виступила у супергіганті - 39-е місце.

Щодо решти українських спортсменів, то у жіночому слаломі, окрім Шепіленко, ще двоє представниць у топ-40: Катерина Пірожко - 36-е місце, Тетяна Кнопова - 39-е. Також Пірожко замкнула топ-40 у слаломі-гіганті.

• Найкращий результат у кар'єрі Ковбаснюка - друге місце на чемпіонаті в Сербії (2019 рік). Українець зайняв два других місця у дисциплінах швидкісного спуску та супер-гіганті;
  • Шепіленко у 2021 році двічі підіймалася на подіум. У січні на турнірі у Польщі вона зайняла 2-е та 3-е місця у слаломі-гіганті;
  • Перед турніром у Італії, Україна також виступала у 2021 році на чемпіонаті світу в Швеції. У сноуборд-кросі двоє представників чоловічої команди - Антон Карпов та Роман Олександровський - фінішували на 48-му і 49-му місцях відповідно.

• 24 лютого в Німеччині розпочався третій у 2021 році чемпіонат світу з гірськолижного спорту. У перший день змагань в ньому змагається одна українка - Тетяна Пилипчук намагається подолати кваліфікацію в дисципліні стрибків на лижах з трампліну.
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спортПлаванняФехтуванняСтрільбаТенісВажка атлетика