"ПлюсМінусНескінченність". Вийшов перший номер журналу, присвяченого культурі та мистецтву Луганщини

"ПлюсМінусНескінченність". Вийшов перший номер журналу, присвяченого культурі та мистецтву Луганщини

"ПлюсМінусНескінченність". Вийшов перший номер журналу, присвяченого культурі та мистецтву Луганщини

21 лютого побачив світ перший випуск журналу, присвяченого культурі та мистецтву Луганщини – "Локальний журнал про загальне ПлюсМінусНескінченність". Про це стало відомо з повідомлення на Facebook.

Видання орієнтоване насамперед на молоду аудиторію по обидві сторони лінії розмежування, зокрема на переселенців, яким, як і раніше, не байдуже те, що відбувається на малій батьківщині. При цьому журнал не буде дотримуватися формату "про своїх і для своїх", розповідає головний редактор видання В'ячеслав Бондаренко, а має зацікавити усіх, хто його відкриває.

ПлюсМінусНескінченність. Вийшов перший номер журналу, присвяченого культурі та мистецтву Луганщини

Зміст першого номера журналу.

За задумом головного редактора та автора ідеї, на сторінках журналу люди мистецтва – творці – зможуть презентувати свої ідеї читачам, а також вести діалог один з одним.

Кожен номер "ПлюсМінусНескінченність" буде наповнений оригінальними матеріалами: інтерв'ю, оглядами, авторськими колонками, статтями, тематика яких буде безпосередньо пов'язана з Луганською областю.

Перший випуск готували своїми руками та на чистому ентузіазмі. Зібрали 13 000 грн, на які й залучили матеріали для журналу і верстали номер. Надрукувати 1500 примірників допоміг Харківський офіс Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Частину тиражу планується направляти в бібліотеки, навчальні заклади, хаби, дарувати волонтерам і артактивістам. Усього планується випустити 6 номерів, весь тираж поширюватимуть безкоштовно – наразі йде робота над другим випуском.

Електронну версію першого номера журналу можна завантажити за цим посиланням (pdf).

Читайте також

Що таке Clubhouse, як він працює і може вплинути на культуру

Центр сучасної культури у Дніпрі випустив цикл подкастів

У лютому в Україні запрацює соцмережа для митців і маркетплейс сучасного мистецтва

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше