Актор Жерар Депардьє перебуває під слідством за звинуваченням у зґвалтуванні

Актор Жерар Депардьє перебуває під слідством за звинуваченням у зґвалтуванні

Офiцiйно
Актор Жерар Депардьє перебуває під слідством за звинуваченням у зґвалтуванні AP

Французький актор Жерар Депардьє офіційно перебуває під слідством за звинуваченням у зґвалтуванні акторки, яке нібито сталося у нього вдома у 2018 році.

Як пише BBC, жінка звинувачує його у зґвалтуванні й нападі на неї в Парижі в серпні 2018-го. Його адвокат заявив, що Депардьє "цілком заперечує" звинувачення і розслідування не повинне було оприлюднюватись.

Розслідування звинувачень актора було припинене у 2019 році, оскільки прокуратура не знайшла достатніх доказів, але було поновлене влітку 2020-го. Прокуратура офіційно передала Депардьє під слідство в грудні 2020 року.

Нині він перебуває під судовим наглядом. Адвокатка жінки Елоді Туайон-Хібон заявила, що сподівається, що "особиста сфера" її клієнтки буде поважатися під час розвитку справи.

Хто такий Депардьє

73-річний Депардьє — один з найвідоміших акторів Франції, відомий, зокрема, за фільмами "Жан де Флоретт", "Зелена карта" і "Сірано де Бержерак", за головну роль у якому він отримав премію "Сезар" та був номінований на "Оскар" за найкращу чоловічу роль. Однією з перших ролей Депардьє, яка принесла йому популярність, стала комедія режисера Бертрана Бліє "Вальсуючі" 1974 року.

Англомовна комедія "Зелена карта" принесла Депардьє визнання за межами франкомовного світу.

Останніми роками актор потрапляв до заголовків через його критику французького податкового законодавства. На знак протесту він переїхав до Бельгії. У 2013 році він прийняв російське громадянство, указ про яке підписав особисто президент РФ Володимир Путін.

Читайте також

Домагання на роботі. Хто страждає більше та як захистити свою гідність і права

ООН: 29% українців впевнені, що жінка сама провокує насильство

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше