Святослав Михайлюк уперше в сезоні вийшов у стартовій п'ятірці матчу НБА

Святослав Михайлюк уперше в сезоні вийшов у стартовій п'ятірці матчу НБА AP Images

Уперше в 30 матчах.

Український баскетболіст Святослав Михайлюк зіграв з перших хвилин у матчі НБА між "Детройт Пістонс" та "Орландо Меджік". Для українця ця гра стала першою у сезоні в стартовій п'ятірці "Пістонс".

За годину до старту гри "Детройт" оголосив, що Двейн Еллінгтон отримає день відпочинку, тому місце у старті отримав українець.

У матчі проти "Меджік" Михайлюк провів на паркеті майже 22 хвилини (21:48), за які набрав 9 очок (4/10 кидків), віддав три ассисти та заробив три підбирання.

Святослав був особливо активний у першій чверті: на його рахунку перші очки у матчі, ассист у наступній атакці "Пістонс", а загалом п'ять кидків (половина з усіх за гру). У другій чверті українець відзначився красивим пасом на аллейуп.

Щодо 3-очкових, то Михайлюк влучив тільки один з п'яти спроб - єдині очки, які він набрав у другій половині гри.

Матч завершився перемогою "Пістонс" з рахунком 105:93, Михайлюк в останній чверті на паркеті не з'являвся.

Для "Детройта" це дев'ята перемога в 31-му матчі у сезоні, а для Михайлюка - 30 участь в матчі (уперше в стартовій п'ятірці). Святослав отримав п'яту найбільшу кількість ігрового часу у сезоні.

• Наступний матч "Детройт" проведе у ніч на четвер, 25 лютого, у гостях проти "Нью-Орлеан Пеліканс". У лютому буде ще одна гра - вдома проти "Сакраменто Кінгз".
  • Ця перемога не дозволила "Пістонс" піднятися з останнього місця у Східній конференції - команда іде 15-ю, 9 перемог, 22 поразки. Передостаннє місце у "Клівленд Кавальєрс" - 11/21.
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start