Ярославський повертається. Колишній власник "Металіста" візьме участь у фінансуванні клубу в Харкові

Ярославський повертається. Колишній власник "Металіста" візьме участь у фінансуванні клубу в Харкові

Ярославський повертається. Колишній власник "Металіста" візьме участь у фінансуванні клубу в Харкові Liga.net

У чемпіонатах ПФЛ виступають два харківські клуби.

Колишній власник харківського "Металіста" Олександр Ярославський повідомив, що повертається до активної участі у футболі.

Бізнесмен розповів, що планує зайнятися відродженням "Металіста", власником якого був з 2005 по 2012 рік. У зверненні, опублікованому на сайті його холдингу DCH, він запропонував усім приєднатися до ідеї відродження клубу.

"Поки що від того "Металіста" залишилася лише одна назва, а створена до Євро-2012 інфраструктура стає непридатною. Тому я пропоную усім небайдужим землякам, уболівальникам із гарячими серцями, місцевою владою, зацікавленою у розвитку регіону, об'єднатися і відродити справжній героїчний "Металіст". Зі свого боку обіцяю прикласти всіх зусиль для того, щоб повернути колишню славу".

Секретар Харківської місцевої ради Ігор Терехов зазначив, що влада домовилася із Ярославським щодо відродження команди у місті. Проте деталі "відродження" Терехов обіцяв пояснити пізніше.

"Стадіон є, тренувальна база є, інфраструктурно Харків абсолютно готовий до великого футболу. Упевнений, що незабаром загальними зусиллями міста, вболівальників і Олександра Ярославського ми зможемо підняти новий-старий "Металіст" не тільки до вищої ліги, але й поборотися за чемпіонство".

У Першій та Другій лігах України виступають два харківські клуби. "Металіст 1925" є учасником другого за силою дивізіону, і після 15 турів займає 5-е місце (25 очок). У групі Б Другої ліги виступає ще один харківський клуб, "Метал", який після 11 матчів набрав 29 очок.

Що відомо

  • "Металіст 1925" було засновано у серпні 2016 року. Юридично харківський клуб не є правонаступником "Металіста", який був ліквідований того ж року;
  • "Метал" було зареєстровано у жовтні 2019-м колишнім спортивним директором "Металіста" Євгеном Красніковим;
  • Президент "Металіста 1925" Сергій Стороженко у 2019-му повідомив, що борги "Металіста" складають близько 40 млн доларів;
  • Власником арени ОСК "Металіст", на якій виступав "Металіст", є Харківська обласна рада.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаТрансляція ЧС з футзалу