Спортсменка з Тернопільщини посіла друге місце на чемпіонаті України з лижних гонок facebook

Діана Дуда з Тернопільщини посіла друге місце на чемпіонаті України з лижних гонок серед юнаків та дівчат. Дівчина навчається у Тернопільській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі із зимових видів спорту. Про це повідомила інструкторка цього навчального закладу Світлана Крикончук.

За її словами, чемпіонат відбувається на навчально-спортивній базі "Тисовець" Львівської області. Діана Дуда здобула друге місце у гонці вільним стилем на дистанції 5 кілометрів. Спортсменка змагалася у віковій категорії 15-16 років.

Також, каже Крикончук, вихованець Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту Олексій Качурай зайняв 8 місце. Він подолав дистанцію 10 кілометрів. Хлопець змагався у віковій від 17 до 18 років.

Діану Дуду і Олексія Качурая тренує Ілля Камоцький. Завтра у спортсменів спринтерська гонка. Змагання розпочалися 23 лютого і завершаться 1 березня. Участь у чемпіонаті беруть понад 170 спортсменів.