Megogo починає виробництво аудіосеріалів. Перший присвячений Куренівській трагедії

Megogo починає виробництво аудіосеріалів. Перший присвячений Куренівській трагедії

Megogo починає виробництво аудіосеріалів. Перший присвячений Куренівській трагедії

23 лютого Megogo оголосив про новий напрямок медіасервісу – виробництво аудіосеріалів власного виробництва. Перший з них – "Куренівка: історія київського потопу", який приурочено до 60-х роковин трагедії – вже доступний для прослуховування.

Робота над аудіосеріалом "Куренівка: історія київського потопу" тривала близько трьох місяців із залученням очевидців і експертів, які досліджують історію України. Проєкт складається з 6 епізодів, кожен з яких буде розповідати деталі найбільшої техногенної катастрофи в історії Києва.

Режисер і сценарист аудіосеріалу про Куренівську трагедію – Корній Грицюк ("2020. Безлюдна країна", Поїзд "Київ-Війна"), звукорежисери – Василь Явтушенко та Ася Федоськіна. Серед акторів: Римма Зюбіна, Андрій Куликов, Денис Шацький та інші.

Megogo починає виробництво аудіосеріалів. Перший присвячений Куренівській трагедії

До роботи над серіалом також залучили наукових експертів: Віктора Крупина, кандидата історичних наук, старшого наукового співробітника Інституту історії України Національної академії наук України; Оксану Довгополову, доктора філософських наук, професорку Одеського національного університету; Казимира Брамського, інженера, історика електричного транспорту Києва і Кирила Степанця, дослідника Києва.

Як розповідає Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO, новий формат сервісу — це наративний подкаст. В основі аудіосеріалів повноцінна історія, документальна або художня, з детально пропрацюваним сюжетом, персонажами та подіями.

Історії розділені на короткі серії, аби зручніше було слухати на ходу і не доводилось переривати розповідь на півслові. "Такий формат не новий у світі. Величезна кількість художніх і документальних наративних подкастів створюється зараз провідними світовими студіями. Але в Україні саме такий формат представлений вперше", – розповідає Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO.

Наразі на етапі виробництва ще близько десяти аудіосеріалів, які протягом року будуть представлені слухачам. Серед них:

  • проєкт на основі листувань Лесі Українки;
  • історія про подорож на Антарктиду;
  • документальний проєкт до річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС;
  • історії за мотивами оповідань Ірени Карпи та інші.

Прослуховування аудіосеріалів, як і подкастів є в розділі "Аудіо" додатка Megogo на смартфонах на базі iOS і Android, а також в автомобілях з аудіосистемою Android Auto та Appe CarPlay.

Що відомо

  • Megogo Audio – недавно створений напрямок Megogo, в складі якого близько 10 тис. аудіокниг, близько 5 тис. випусків подкастів, частина з яких власного виробництва. Більшість аудіокниг доступні по основній підписці, а деякі – у поштучному продажі за аналогією до фільмових прем'єр.
  • Megogo – один з найбільших у Східній Європі медіасервісів для перегляду відео, TV та прослуховування аудіо. Сервіс доступний на телевізорах з функцією Smart TV, медіаплеєрах, приставках Apple TV, Android TV, на ігрових консолях, смартфонах і планшетах на базі iOS і Android. Megogo також має веб-версію.

Читайте також

Фестиваль Docudays UA 2021 пройде онлайн і офлайн: що в програмі

Держкіно запустив онлайн-довідник українських фільмів від 1911 року до сучасності

Стала відома дата прем'єри стрічки "Погані Дороги" Наталки Ворожбит

На початок