ФІФА відмовила Канкаві у позові проти "Дніпра-1". Грузин вимагав визнати клуб спадкоємцем "Дніпра"

ФІФА відмовила Канкаві у позові проти "Дніпра-1". Грузин вимагав визнати клуб спадкоємцем "Дніпра"

ФІФА відмовила Канкаві у позові проти "Дніпра-1". Грузин вимагав визнати клуб спадкоємцем "Дніпра" AP

Міжнародна футбольна асоціація визнала, що клуби не мають між собою відношення.

ФІФА відмовила колишньому півзахиснику "Дніпра" Джабі Канкаві у позові проти "Дніпра-1". Про це повідомляється у зверненні дніпровського клубу.

Що трапилося?

Канкава вимагав від "Дніпра-1" виплатити заборгованість, яка утворилася перед ним під час виступів за "Дніпро" з 2007 по 2015 роки. Саме через борги "Дніпро" понизили у класі до Другої ліги у 2017 році, а у 2018-му - позбавили професійного стаусу.

Скільки саме повинен був дніпровський клуб Канкаві - не повідомляється. Проте після відмови "Дніпра-1" виплачувати заборгованість, грузинський півзахисник звернувся до ФІФА.

Для того, щоб "Дніпро-1" виплатив борги перед Канкавою, треба було визнати, що клуб має відношення до "Дніпра". ФІФА відмовила гравцю у цьому, відхиливши його скаргу відносно "Дніпра-1".

Після того, як Канкава покинув "Дніпро", він виступав за французький "Реймс" (до 2017 року), а також у складі "Тоболу" (Казахстан). Починаючи з 2021 року грузинський півзахисник грає за представника другої ліги Франції "Валансьєн".

"Дніпро" та "Дніпро-1": що відомо

  • Канкава виступав за "Дніпро" з 2007 по 2015 роки;
  • Окрім Канкави, фінансові претензії до "Дніпра" мали також інші футболісти команди: Роман Зозуля, Нікола Калініч. Вимагали у дніпровського клуба гроші також колишній тренер команди Хуанде Рамос і агент бразильського півзахисника Жуліано;
  • "Дніпро-1" було засновано у березні 2017 року. Того ж року клуб взяв участь у змаганнях Другої ліги чемпіонату України - у тому ж сезоні УАФ понизила "Дніпро".
  • До "Дніпра-1" із "Дніпра" перебралися тренерський штаб на чолі із Дмитром Михайленком, частина персоналу клубу, а також низка футболістів. Домашні зустрічі "Дніпро-1" проводив на домашньому стадіоні "Дніпра" - "Дніпро-Арені".
  • Починаючи із сезону-2019/20, "Дніпро-1" виступає в українській Прем'єр-лізі.
Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спортПлаванняФехтуванняСтрільбаТенісВажка атлетика