На Рівненському полігоні "Едельвейс" відпрацьовує наступ за тактикою НАТО

На Рівненському полігоні "Едельвейс" відпрацьовує наступ за тактикою НАТО

На Рівненському полігоні "Едельвейс" відпрацьовує наступ за тактикою НАТО АрміяInform/Олексій Мосейченок

Поблизу Рівного на полігоні військовослужбовці проводять командно-штабні навчання, відпрацьовують, серед іншого, і наступ. Застосовують тактику за стандартами НАТО. У навчаннях бере участь окрема гірсько-штурмова бригада "Едельвейс", – повідомляє АрміяInform. Залучені також важка військова техніка та авіація.

На полігоні неподалік Рівного тривають військові навчання за зразком НАТО. Старший офіцер служби зв’язків з громадськість управління ОК "Захід", підполковник Ярослав Мельничук розповів Суспільному, що період проведення навчань та кількість особового складу військові тримають у секреті – це військова таємниця.

"Я все не можу розказати, бо то є військова інформація по особовому перебуванні. На цей момент на Рівненському полігоні перебуває окрема гірсько-штурмова бригада оперативного командування "Захід", відпрацьовує штурмове навчання і різні тактичні завдання", – зазначив підполковник.

На полігоні біля Рівного проводять масштабні військові навчання за стандартами НАТОАрміяInform/Олексій Мосейченок

Він уточнив, що тема навчання – наступальні дії. Вони застосовують певні елементи за стандартами НАТО. У навчанні застосовують також і важку техніку.

Зокрема, каже військовослужбовець, відпрацюють мобілізаційний етап, який полягає у відточенні навичок укомплектування бригади.

На полігоні біля Рівного проводять масштабні військові навчання за стандартами НАТОАрміяInform/Олексій Мосейченок

"Відпрацьовують усі нюанси від початку оголошення мобілізації: усі мобілізаційні питання, укомплектування бригади, забезпечення озброєння, всі пункти – кожен начальник займається своїм завданням. Забезпечити продовольством, забезпечити одягом, забезпечити зброєю, забезпечити іншими паливними матеріалами – все це відпрацьовується в планах цього навчання", – зазначив офіцер.

Зокрема, каже Ярослав Мельничук, у штабах працюють над повторення та засвоєнням нових навичок роботи з тактичними елементами на військових картах та в теорії. Потім – на самому полі навчання та на полігоні з бойовими машинами або без них.

На полігоні біля Рівного проводять масштабні військові навчання за стандартами НАТОАрміяInform/Олексій Мосейченок

"Навчаються і бійці, і штабні, і управління. Це такий порядок – спочатку отримується завдання, потім виробляється замисел – як воно все має реалізуватися, як це завдання виконати. Потім приймається рішення, що воювати будемо отак. І далі залучається вже важка техніка, авіація і решта", – зазначив старший офіцер служби зв’язків з громадськістю.

Він додав, що під час удосконалення штаб бригади має розвинути себе у плануванні, а командні підрозділи – в управлінні. Також він зауважив, що відмінність українських стандартів від стандартів НАТО – у змісті документів, у самому плануванні й кількості кроків, передбачених для організації бою.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди