Україна здобула чотири "золота" на чемпіонаті ABAF з легкої атлетики у приміщенні TAF Athletics

Частина спортсменів також виконали нормативи для участі у чемпіонаті Європи-2021.

Українські легкоатлети взяли участь у чемпіонаті Асоцації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні, який відбувся у Стамбулі. Участь у ньому гарантувала спортсменам потрапляння на чемпіонат Європи-2021, який проходитиме у польському Торуні.

До фінальної частини змагань відібралися 22 українських легкоатлети, які змагалися у 13 дисциплінах, ще одна була командною - жіноча естафета 4х400. Перемогу вдалося здобути у чотирьох дисциплінах.

Окрім золотої медалі, українському бігуну Олегу Міронцю вдалося кваліфікуватися на чемпіонат Європи. Дистанцію у 800 метрів українець подолав за 1:48:19 хвилини при нормативі 1:49:00.

У стрибках у висоту з жердиною перші два місця зайняли українські легкоатлетки. Яна Гладійчук із результатом 4.60 метри здобула "золото", а Марина Килипко - "срібло" (4.50 м).

Анна Рижикова окрім перемоги у жіночій естафеті 4х400 метри також стала другою в індивідуальному забігу на 400 метрів, поступившись лише румунці Андреї Міклош (52.38 секунди).

Медалі України на чемпіонаті ABAF у Стамбулі

"Золото"

• Олег Міронець (біг на 800 метрів);
  • Яна Гладійчук (стрибки з жердиною);
  • Світлана Жульжик (біг на 800 метрів);
  • Аліна Логвиненко, Вікторія Ткачук, Анастасія Бризгіна, Анна Рижикова (естафета 4х400 м)