У Чорнобильській зоні відчуження може з'явитися локація від телеканалу НВО

У Чорнобильській зоні відчуження може з'явитися локація від телеканалу НВО

У Чорнобильській зоні відчуження може з'явитися локація від телеканалу НВО Facebook

Україна починає вести перемовини з компанією НВО про розвиток туристичної інфраструктури в зоні відчуження Чорнобильської АЕС. Про це під час виступу на Всеукраїнському форумі "Україна 30. Інфраструктура" заявив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко – передає "Укрінформ".

Українська влада вважає, що це приверне чимало туристів в Зону відчуження. "Наша група починає перемовини з НВО. Будемо сподіватися, що їм буде цікава якась офлайн-локація (в Чорнобильській зоні). Не парк розваг, а якась локація від НВО. Це буде, звичайно, привертати багато іноземних туристів ", – сказав Кирило Тимошенко

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявляв, що 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи стануть початком великої програми по меморіалізації зони.

Що відомо

  • "Чорнобиль" — п'ятисерійний британо-американський мінісеріал, написаний Крейгом Мезіном та зрежисований Юганом Ренком. Прем'єра історичної драми спільного виробництва американського кабельного каналу HBO та британського Sky Atlantic відбулася 6 травня 2019 року. Події розгортаються після вибуху реактора на Чорнобильській атомній електростанції, однієї з найбільших техногенних катастроф в історії.
  • Авторка саундтреку до мінісеріалу "Чорнобиль", ісландська віолончелістка Гільдур Ґуднадоттір отримала музичну премію Grammy.
  • "Чорнобиль" отримав "Золотого глобуса" у номінації "найкращий мінісеріал або телефільм".
  • Крім того, актор Стеллан Скарсгард, який у серіалі грає голову урядової комісії з ліквідації аварії на ЧАЕС Бориса Щербину, отримав "Золотий глобус" "за найкращу чоловічу роль другого плану в серіалі, мінісеріалі або телефільмі".
  • Мінісеріал "Чорнобиль" посів другу позицію у рейтингу найпопулярніших серіалів 2019 року за версією IMDb.

Читайте також

Для Чорнобильської зони відчуження створили логотип, який зникне до 2064 року

Дизайнери представили ідею Чорнобиля як бренду для дослідження його туристичного потенціалу

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше