Збірна України з боксу провела тренування з президентом AIBA, росіянином Кремльовим

Збірна України з боксу провела тренування з президентом AIBA, росіянином Кремльовим

Збірна України з боксу провела тренування з президентом AIBA, росіянином Кремльовим UBF

У 2020 році Україна підтримала його на посаду президента Всесвітньої асоціації боксу.

Збірна України з боксу провела тренування з екс-головою боксерської федерації Росії Умаром Кремльовим, який обіймає посаду президента AIBAМіжнародна боксерська асоціація.

Про тренування із Кремльовим повідомила федерація боксу України. У Facebook представники федерації виклали пост, у якому йшлося про відкрите тренування із президентом Міжнародної боксерської асоціації.

Водночас, прізвище Кремльова у дописі федерація боксу України не зазначила.

Яке відношення має збірна України з боксу до Кремльова?

12 грудня 2020 року відбулися вибори на посаду президента AIBA - Всесвітньої організації боксу. Одним із претендентів на те, щоб очолити організацію, був саме Кремльов, який перед цим обіймав посаду генерального секретаря федерації боксу України.

Під час голосування Кремльова підтримали 86 країн із 155 (для перемоги росіянину треба було набрати 77 голосів). Серед тих, хто підтримав Кремльова, була і Україна в особі президента федерації боксу Володимира Продівуса.

Читайте також: У Федерації боксу України пояснили, чому підтримали росіянина Кремльова на виборах голови АІВА

При чому підтримку Кремльову українська федерація боксу висловила ще за півтора місяці до голосування. У листі Продівуса було вказано, що саме екс-очільник федерації боксу є тим кандидатом, що здатен впровадити реформи у Всесвітній організації боксу.

"Кремльов наполеглово докладає зусиль для продовження змагань, допомоги спортсменам і підтримує AIBA загалом. Це найкращий доказ його лідерських якостей, розуміння проблем боксу і спорту загалом, так само, як і розуміння рішень задач, які стоять, що зараз є дуже важливо для AIBA. Упевнений, що Умар Назарович Кремльов - найкращий і найдостойніший кандидат на посаду президента AIBA, що має всі необхідні якості для того, щоб бути президентом", - зазначалося в листі Продівуса.

Хто такий Умар Кремльов

  • Російський спортивний функціонер та колишній генеральний секретар Федерації боксу Росії.
  • Із 2018-го року Кремльов був членом виконкому АІВА, також віце-президентом Європейської федерації боксу, в грудні 2020-го - очолив Всесвітню організацію боксу;
  • У травні 2020-го Кремльов пропонував двом українським боксерам - Олександру Усику та Василю Ломаченку прийняти російське громадянство.

Що відомо

Збірна України з боксу прибула до Болгарії для участі в турнірі "Странджа 2021". Він розпочався у понеділок, 22 лютого, і триватиме до 28 лютого.

Від України на турнірі виступатимуть 18 боксерів:

  • чоловіки: Дмитро Замотаєв (до 52 кг), Микола Буценко (до 57 кг), Юрій Шестак (до 63 кг), Євген Барабанов (до 69 кг), Олександр Хижняк (до 75 кг), Степан Грекул, Максим Коц (обидва - до 81 кг), Сергій Горсков, Роберт Мартон (до 91 кг), Цотне Рогава (понад 91 кг);
  • жінки: Тетяна Коб, Ганна Охота (до 51 кг), Юлія Циплакова (до 57 кг), Ганна Охрей, Маріанна Басанець (обидві - до 60 кг), Ганна Лисенко, Марія Бова-Бадуліна (до 69 кг), Анастасія Чорноколенко (до 75 кг).

Що далі

  • На початку червня відбудеться європейський ліцензійний турнір серед чоловіків та жінок. Він стане відбірковим до Олімпійських Ігор-2020;
  • Україна має поки що лише одного представника на Олімпіаді-2020 - участь на Іграх у Токіо забезпечив собі Микола Буценко.
  • Окрім Буценка, на змаганнях у Болгарії присутні ще троє лідерів українського боксу у своїх вагових категоріях: Олександр Хижняк (8-й у рейтингу до 75 кг), Ганна Охота (третя у рейтингу до 48 кг) та Марія Бова-Бадуліна (друга у рейтингу до 64 кг).
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт