Запорізькі волейболістки фінішували третіми в чемпіонаті України

Волейболістки запорізької "Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ" фінішували третіми за підсумками регулярного чемпіонату України.

Підлеглі Гарія Єґіазарова 19 і 20 лютого за присутності вболівальників зіграли два домашніх матчі 10 туру Суперліги.

Запорізькі волейболістки фінішували третіми в чемпіонаті УкраїниСуспільне Запоріжжя

В обох зустрічах господарки без особливих складнощів досягли позитивних результатів. Після перемоги 19 лютого над "Полтавчанкою" з рахунком 3:0, у суботу, 20 лютого, колектив на чолі із Гарієм Єґіазаровим у стартовому сеті не залишив шансів гравчиням чернігівського "Університету”.

"Таке, на жаль, у волейболі трапляється, коли легко виграєш першу партію. Дещо на рівні підсвідомості розслабляються гравці. Потім команда зібралась, додала та завершила партію на власну користь."

Гарій Єґіазаров, головний тренер ВК “Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ”

У третьому сеті керманич тренерського штабу запорізького клубу дав можливість пограти найближчому резерву. Дублерки завершили партію з переможним рахунком — 25:11. 3:0 у підсумку. Головний тренер ВК “Університет-ШВСМ” Володимир Жула каже, що в таких суперників вигравати важко.

"Були великі провали і у тій ситуації, у котрій зараз знаходиться команда, не маючи потужних догравальників, звісно, дуже важко проти досить “майстровитих” суперників."

Під час другого етапу чемпіонату запоріжанкам у суперниці дістався колектив рівненської “Регіни”, проти котрого волейболістки “Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ” гратимуть до двох перемог. Перший матч відбудеться у Рівному 5 березня. Другий — 10 березня у Запоріжжі. У разі необхідності третій, вирішальний матч також прийматиме Запоріжжя.