Ронні О'Салліван програв фінал Welsh Open зі снукеру. Його суперником був №81 у світовому рейтингу WST

Перемогу Джордана Брауна на турнірі мало хто очікував.

На турнірі Welsh Open зі снукеру відбулася одна із сенсацій. Шестиразовий чемпіон світу Ронні О'Салліван поступився у фіналі маловідомому снукеристу Джордану Брауну, який у світовому рейтингу займає 81-е місце.

Браун підходив до зустрічі із О'Салліваном у статусі одного із аутсайдерів. Хоча ще до Welsh Open показав найкращий результат у кар'єрі за підсумками Мастерсу в Німеччині у січні, де зміг дійти до стадії чвертьфіналу.

На Welsh Open Браун показав значно кращий результат. У чвертьфіналі він переміг Марка Селбі, завдяки чому вдруге за рік оновив найкращий результат у кар'єрі. А у півфіналі із рахунком 6:1 здолав Стівена Магвайра. На черзі був Ронні О'Салліван.

Як Джордан Браун здолав Ронні О'Саллівана?

Попри участь у фіналі, Браун не нервував у зустрічі із шестиразовим чемпіоном світу. За підсумками перших п'яти партій представник Північної Ірландії вийшов уперед із рахунком 4:1. О'Саллівану вдалося скоротити відставання до 5:3, після чого англієць вийшов уперед завдяки брейкам у 68 та 61 очко в останніх двох партіях - 6:5.

Браун, втративши перевагу у фреймах, зміг повернути собі лідерство - 7:6, після чого О'Салліван знову зрівняв рахунок. Браун знову вийшов уперед завдяки брейку у 56 очок, на що англієць відповів серією у 119 очок.

Вирішальний фрейм склався на користь Брауна. О'Салліван помилився під час складного виконання удару по синій кулі, завдяки чому північноірландський снукерист перехопив ініціативу і довів справу до перемоги.

Фінал Welsh Open: реакція О'Саллівана та Брауна

Переможець турніру відзначив, що перемога над суперником такого рівня є для нього неймовірною. І наголосив на тому, що опоненти накшталт Ронні О'Саллівана можуть залякати навіть своїм поглядом.

"Відчуваю себе неймовірно, і це відчуття ще довго не проходитиме. Завжди вірив у себе, але ніколи не думав, що подібне трапиться. Знав, що граю досить добре, оскільки кожного разу, коли забивав, неважливо, хто був у сусідньому кріслі. Хоча, якби я грав не зі столом, а проти Ронні, то точно поступився б. Він настільки добре грає, що може залякати. Саме тому я мав притримуватися своєї гри".

Неочікуваний успіх суперника прокоментував і сам О'Салліван. Він наголосив на тому, що не здивований такому результату, адже його суперник на шляху до фіналу здолав таких іменитих снукеристів, як Марк Селбі та Стівен Магвайр.

"Ти точно непоганий гравець, якщо переміг Селбі та Магвайра. Знав, що він відчуватиме себе зручно у вирішальний момент, тому я не здивований".

• Браун став першим за чверть сторіччия снукеристом, якому удалося перемогти на рейтинговому турнірі, перебуваючи так низько у рейтингу;
  • У 2020 році Браун жодного разу не проходив другий раунд змагань;
  • Завдяки свому кольору волосся Браун вже отримав прізвище - "Феррарі із АнтрімаГрафство із Північної Ірландії, де народився Браун"

• Браун і О'Салліван візьмуть участь на турнірі у Мілтон-Кінзі, який розпочинається у понеділок, 22 лютого.
ФутболОлімпіада-2020Зимовий спортБоксКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress StartТеніс