Офіс президента хоче запустити державну авіакомпанію у 2021 році

Офіс президента хоче запустити державну авіакомпанію у 2021 році

Офіс президента хоче запустити державну авіакомпанію у 2021 році
pixabay

В Офісі президента сподіваються у 2021 році закінчити роботу зі створення державного авіаперевізника.

Про це під час всеукраїнського форуму "Україна 30. Інфраструктура" заявив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

"У нас є амбіційна мета створення державного авіаперевізника. Ми сподіваємося, що зможемо це доробити в цьому році, і Україна отримає зрозумілого державного національного авіаперевізника, який зможе вирішувати не тільки питання туризму, а й питання держави. Багато хто з вас пам'ятає, як це було навесні, коли ми забирали наших громадян і співпрацювали з приватними авіакомпаніями. Все це буде вирішувати національний великий авіаперевізник, який, сподіваюся, буде відомий у всьому світі", - заявив він.

За його словами, під час роботи у цьому напрямку держава планує скасувати ПДВ на внутрішні перевезення, сформувати команду топ-менеджерів, розробити авіамаршрути та сформувати парк літаків на умовах лізингу.

Раніше в ОПУ заявляли, що парк літаків для державного авіаперевізника може побудувати концерн "Антонов".

Що відомо

  • На Донбасі планують будівництво нового аеропорту. Про це повідомив Володимир Зеленський під час пресконференції на Всеукраїнському форумі "Україна 30. Інфраструктура".
На початок