"Ніхто не озвучував розтиражовану фразу". "Десна" відповіла на звинувачення "Зорі" у расизмі

"Ніхто не озвучував розтиражовану фразу". "Десна" відповіла на звинувачення "Зорі" у расизмі

"Ніхто не озвучував розтиражовану фразу". "Десна" відповіла на звинувачення "Зорі" у расизмі ФК "Зоря"

Чернігівський клуб стверджує, що жоден із представників команди на лаві запасних цю фразу не говорив.

"Десна" відповіла на звинувачення "Зорі" щодо расистського інциденту, який відбувся у матчі між командами у 14-му турі УПЛ. Чернігівський клуб відправив листа комітету УАФ з етики та чесної гри, про що повідомив "Профутбол".

В листі до УАФ "Десна" заперечує участь когось із представників клубу у вищезазначеному інциденті. Представники чернігівського клубу наголошують на тому, що формулюванняВ листі до УАФ "Зоря" зазначила, що у неї "немає жодних сумнівів, що слова стосувалися саме їх клубу та її гравців і належать саме "Десні", із яким до Комітету УАФ зверталася "Зоря", не відповідає дійсності.

Читайте також: "Зоря" направила листа до УАФ через расизм у грі з "Десною"

"Це твердження викликає сумніви з нашого боку, оскільки ні під час ігрового епізоду, ні одразу після матчу ніхто із представників "Зорі" не висловлював свої претензії. Більше того: ніхто навіть не спитав ні на полі, ні за його межами: ні футболісти, ні тренери, ні працівники клубу. Після матчу всі спокійно спілкувалися із колегами з нашого клубу", - повідомляється в листі "Зорі".

В "Десні" наголошують, що провели розслідування з цього приводу. За його підсумками вони прийшли до висновку, що "ніхто із офіційних осіб матчу, які мали право перебувати на лаві запасних, не озвучував розтиражовану ЗМІ фразу".

Лист "Десни""Профутбол"

Расистський скандал на матчі "Зоря" - "Десна": що відомо

  • Наприкінці зустрічі між гравцями обох команд виникла незначна штовханина через фол з боку вінгера чернігівської команди Владислава Калітвінцева на новачку "Зорі" Захеді Шахабу.
  • Під час сутички в ефірі трансляції було чутно, як хтось із учасників матчу сказав фразу: "Ур**ів понабирали, бл*дь, чорнодупих". За інформацією FootballHub, фраза лунала із лави запасних "Десни".
  • Після матчу в.о. генерального директора "Зорі" Станіслав Оганов повідомив, що клуб звертатиметься до Комітету з етики та чесної гри через расистський інцидент у матчі із "Десною".
  • 15 лютого "Зоря" відправила листа до УАФ, у якому зазначила, що очікує рішення від Комітету етики та чесної боротьби з приводу цієї ситуації.

Що далі

  • Окрім інциденту із расизмом на матчі "Зоря" - "Десна", Комітет з етики та чесної гри почав розслідування з приводу жовтої картки головному тренеру "Львова" Віталію Шумському під час матчу із "Колосом". Тренер після гри стверджував, що був попереджений після зауваження четвертому арбітру, попросивши звертатися українською.
Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт