ФК "Ужгород" у товариському матчі переграв "Медею"

ФК "Ужгород" у товариському матчі переграв "Медею" Фото: ФК "Ужгород"

Вчора, 22 лютого, ФК "Ужгород" переміг у товариському спарингу ФК "Медея" — 4:1. Матч відбувся на штучному полі стадіону "Авангард", повідомляє пресслужба ФК "Ужгород".

Відкрити рахунок у матчі господарям вдалося на 25-ій хвилині. Тищук перед воротами суперника перекинув м'яч над голкіпером — 1:0.

На 38-ій хвилині, після пасу з центра поля, самотнім у штрафній опинився Машталір. Він точно пробив у дальній кут — 2:0.

ФК "Ужгород" у товариському матчі переграв "Медею"Фото: ФК "Ужгород"

Під завісу першого тайму ужгородці забили втретє. Після прострілу Машталіра, Майборода зумів проштовхнути м'яч у ворота — 3:0.

У другому таймі підопічні Васютика оформили розгром. На 49-ій хвилині Федак вийшов 1 на 1 з кіпером гостей. Стефан зіграв точно — 4:0.

Гравці "Медеї" все ж зуміли відквитати один м'яч. На 90-ій хвилині зі штрафного точно пробив Русин — 4:1.

Ужгород продовжує підготовку до матів Другої ліги.

Нагадаємо, матчі Другої ліги А відбудуться 19 березня. ФК "Ужгород" гратиме свій перший матч проти ФК "Волинь-2".