Харківські спортсмени завоювали дев'ять золотих медалей на чемпіонаті України з синхронного плавання 16-21 лютого.

Змагання проходили у харківському басейні "Локомотив", повідомили в обласному управлінні у справах молоді та спорту.

Харків'янки, які входять до національної збірної України, перемогли в усіх видах спорту, в яких виступали: технічна програма груп, довільна програма груп та хайлайт.

Марта Федіна перемогла у технічній та довільній програмах соло, а разом з Анастасією Савчук — у технічній та довільній програмах дуетів.

Харків'яни завоювали 9 золотих медалей на чемпіонаті України з синхронного плаванняХарківська облдержадміністрація

Друга команда Харківської області, спортсменки якої входять до складу юніорської збірної України, виборола дві золоті та сім срібних медалей.

Ще одну золоту медаль команді "Харківська область-2" вибороли Данило Вожов і Марія Зачепа в довільній програмі мікс-дуетів.

Команда "Харківська область-2"також стала срібним призером у технічній та довільній програмах груп і хайлайті.

У загальнокомандному заліку перше місце посіла "Харківська область-2", друге —команда "Київ-1", третє — команда з Миколаївської області.

Харківські синхроністки здобули дві ліцензії на Олімпійські ігри в Токіо, де боротимуться за медалі в групових змаганнях та дуеті.