Михайлюк відіграв 15 хвилин за "Пістонс" та набрав 6 очок у черговому програному матчі в НБА AP

Українець продовжує отримувати ігровий час у складі "Детройта", але багато очок не набирає.

Захисник Святослав Михайлюк укотре взяв участь у матчі "Детройт Пістонс" у регулярному чемпіонаті НБА. Команда українця зустрічалася із "Орландо Меджик".

Михайлюк уп'яте поспіль отримав понад 10 хвилин ігрового часу на паркеті. Але здобути перемогу над "Меджик" його команда не змогла - 96:105.

Як зіграв Михайлюк проти "Меджик"?

Тренер "Детройт Пістонс" Двейн Кейсі знову залишив українця за межами стартової п'ятірки. Попри це, шутер збірної України зіграв за "Пістонс" 15 хвилин - удвічі менше, ніж форвард Садік Бей, який постійно змінював Михайлюка під час матчу.

Михайлюк пропустив повністю першу чверть, під час якої "Меджик" забезпечили собі мінімальну перевагу над "Пістонс" у два очки (28:26). При цьому "Детройт" відіграв чотири очки наприкінці стартової 12-хвилинки - точний кидок у активі Джоша Джексона, а Садік Бей закинув два штрафні кидки. Саме замість нього і вийшов українець.

Гра для Михайлюка розпочалася невдало: українець не влучив з-за дуги, а через хвилину йому став на заваді Гем Бірч, що заблокував його кидок. Через хвилину Михайлюк набрав 6 очок, реалізувавши два поспіль триочкових і зробивши одне підбирання у захисті. Перед поверненням Бея на майданчик українець встиг зробити ще одне перехоплення, проте більше з-за дуги по кошику не влучав. Попри активність українського шутера, "Пістонс" продовжували поступатися, а перевага лише зростала. Перед перервою "Меджик" випереджали "Детройт" із різницею у 8 очок.

Михайлюк знову змінив Бея за 5 хвилин до кінця третьої чверті. На відміну від попередньої 12-хвилинки, гра українського шутера була менш ефективною: лише одне підбирання. Михайлюк віддав неточну передачу, яка призвела до атаки "Меджик" та двох очок Чуми Океке, а також ще одного разу не влучив у кошик. "Пістонс" змогли відіграти 14-очковий дефіцит, але скоротили його лише до 7 очок.

В останній чверті українець відіграв усього 3 хвилини. Як і попередня чверть, результативних дій у Михайлюка було небагато: лише асист на Секу Думбуя. Ще два кидки шутера "Пістонс" виявилися неточними, після чого його змінив Джеремі Грант, а на майданчику українець більше не з'являвся. Для "Детройта" гра після того, як Михайлюк покинув паркет, також не змінилися: "Меджик" здобули перемогу із перевагою у 9 очків.

Загалом у активі Михайлюка 6 очок (усі - в другій чверті), а також 2 підбирання, 1 асист і 1 блок-шот. Рейтинг ефективності українця склав -4.

• Востаннє Михайлюк грав менше 10 хвилин ще у грі проти "Індиани Пейсерс" (95:111) - за 9 хвилин він набрав лише 2 очки. Перед цим він зіграв найрезультативніший матч за "Пістонс", відігравши 39 хвилин;
  • Найрезультативніші матчі Михайлюка у сезоні НБА - проти "Мілуокі Бакс" (101:110) та "Нью-Орлеан Пеліканс" (123:112) - по 18 очок.
  • "Детройт Пістонс" - остання команда Східної конференції (8 перемог, 22 поразки).

• До кінця лютого "Пістонс" зіграють ще один матч проти "Орландо Меджик" (24 лютого), а також проти "Нью-Орлеан Пеліканс" (25 лютого) і "Сакраменто Кінгз" (27 лютого).
ФутболОлімпіада-2020Зимовий спортБоксКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress StartТеніс