У Рівному відкриють підрозділ ДБР. Набір вже пройшов

У Рівному відкриють підрозділ ДБР. Набір вже пройшов

У Рівному відкриють підрозділ ДБР. Набір вже пройшов
Суспільне Тернопіль

У Рівному створять підрозділ територіального управління Державного бюро розслідувань. Теруправління, чиї повноваження поширюються на Рівненщину, наразі знаходиться у Хмельницькому.

На коли заплановане відкриття рівненського офісу, речниця ДБР у Хмельницькому Катерина Герасімук поки не говорить. Не називає вона і місця, де розташують рівненський підрозділ цієї структури.

За словами речниці, відкритий відбір на посади працівників підрозділу ДБР у Рівному вже відбувся.

"Це відбувається по всій Україні і ці територіальні управління ДБР будуть розміщуватися в обласних центрах окремо для більш швидкого і якісного реагування на правопорушення, які виникають на території міста та області. В кожному обласному центрі мають дислокуватися наші працівники на постійній основі", - каже Катерина Герасімук.

Речниця теруправління ДБР в Хмельницькій області додає, що основний адміністративний центр буде залишатися у них. А в кожній області буде знаходитися підрозділ оперативного реагування.

Що відомо

  • У підслідності ДБР – найвищі посадовці, судді, працівники правоохоронних органів, ті, хто вчинив військові злочини.
  • Указом Президента України від 5 лютого 2020 року № 41/2020 затверджено структуру Державного бюро розслідувань: центральний апарат, сім територіальних управлінь, Інститут підготовки кадрів Державного бюро розслідувань та Науково-дослідний інститут судових експертиз Державного бюро розслідувань.
  • Зі стартом роботи функції досудового розслідування переходять від прокуратури до ДБР, а за прокуратурою залишається функція нагляду.
На початок