"Я попросив його перейти на українську". Тренер "Львова" розповів, за що отримав жовту картку

"Я попросив його перейти на українську". Тренер "Львова" розповів, за що отримав жовту картку

"Я попросив його перейти на українську". Тренер "Львова" розповів, за що отримав жовту картку
ПФК "Львів"

20 лютого у матчі 15-го туру чемпіонату України "Львів" приймав вдома "Колос". Матч завершився поразкою господарів із рахунком 0:2. Під час матчу тренер львів'ян Віталій Шумський отримав жовту картку.

Тренер припускає, що попередження йому дали за те, що він попросив суддю говорити українською мовою — повідомили у пресслужбі футбольного клубу "Львів".

"Перш за все, одразу зазначу, що не буду коментувати дії головного арбітра і двох лайнсменів. З жодним із них у мене суперечок не було. Втім, четвертий арбітр розмовляв зі мною російською мовою. Я попросив його перейти на українську. Опісля цього він одразу передав зауваження по рації головному арбітру, який підійшов до мене та продемонстрував жовту картку. Я попросив рефері пояснити таке рішення, на що відповіді досі не отримав", — цитують Віталія Шумського у пресслужбі "Львова".

Комітет з етики та чесної гри розпочав перевірку цього інциденту — інформують на офіційному сайті Української асоціації футболу.

"На 67-й хвилині арбітр матчу Віктор Копієвський виніс попередження головному тренеру ФК «Львів» Віталію Шумському після отримання повідомлення за допомогою радіозв’язку від четвертого арбітра Миколи Кривоносова. Після матчу Віталій Шумський публічно заявив, що причиною інциденту було його звернення до четвертого арбітра з вимогою спілкуватися українською мовою", — йдеться у повідомленні.

Комітет має опитати свідків та дослідити інші матеріали, щоб з'ясувати усі обставини інциденту.

Наступний матч ПФК "Львів" зіграє на Арені Львів із "Динамо" 28 лютого.

Читайте також: ПФК "Львів" прийматиме вдома "Колос". Матч відбудеться із глядачами
На початок