У Миколаєві планують відкрити соціальний центр для молоді з інвалідністю

У Миколаєві планують відкрити соціальний центр для молоді з інвалідністю

У Миколаєві планують відкрити соціальний центр для молоді з інвалідністю
Асамблея людей з інвалідністю України

У 2021 році в Миколаєві планують відкрити центр соціального забезпечення для молодих людей з інвалідністю. Про це в ефірі Українського радіо Миколаїв розповіла голова постійної комісії Миколаївської міської ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту Ганна Норд.

У Миколаївській області, за словами Ганни Норд, проживають близько 70 тисяч людей з інвалідністю працездатного віку. Близько половини з них проживають у Миколаєві.

У центрі надаватимуться послуги з денного обслуговування, розвитку життєвих навичок та професійних здібностей. Також будуть наявні кімната відпочинку, їдальня, санітарно-гігієнічна кімната, а також зала для фізичної реабілітації.

Роботу планують розпочати в Центральному районі на базі вже існуючого відділення денного перебування для людей з інвалідністю. До складу першої групи увійдуть 15 людей.

Читайте також: "У Миколаївській області триває процес реорганізації архівних установ"

За словами Ганни Норд, у Миколаєві також існує проблема влаштування дітей з інвалідністю. У ДНЗ "Червоне сонечко" створені групи для денного перебування дітей з інвалідністю до трьох років. Діти старше трьох років можуть отримувати соціальні, реабілітаційні послуги в комунальному центрі "Цвєтік-сєміцвєтік" або центрі "Мрія".

Проте, за інформацією Ганни Норд, 309 дітей перебувають в черзі, щоб потрапити на обслуговування в центр "Цвєтік-сєміцвєтік".

На початок