Запорізькі школярки долучилися до акції "Лесин квітник"

Запорізькі школярки долучилися до акції "Лесин квітник"

Запорізькі школярки долучилися до акції "Лесин квітник"
Суспільне Запоріжжя

Напередодні 150-ти річчя з дня народження Лесі Українки запорізькі школярки підготували відео з декламуванням вірша поетеси "Хто вам сказав, що я слабка". У такий спосіб вони долучились до акції "Лесин квітник".

Відео створили учениці Запорізької школи-інтернату "Козацький ліцей" разом з керівницею театрального гуртка "Мистецтво слова" Анною Мироновою. Учасниця поетичного проекту Анастасія Магденко розповідає, за задумом, у відео кожна учасниця символізує пору року і розповідає про неї рядками з вірша Лесі Українки.

У зйомці ролика також взяла участь Альбіна Коваленко. З постаттю та віршами Лесі Українки дівчина познайомилася на уроках. Каже: творчість поетеси надихає на написання власних віршів.

Загалом в акції взяли участь 4 учениці школи. Всі вони відвідують місцевий театральний гурток "Мистецтво слова", яким керує Анна Миронова. Вона ж знімала та монтувала ролик.

Запорізькі школярі долучилися до акції "Лесин квітник"
Анна Миронова. Суспільне Запоріжжя

"В цьому навчальному році театральний гурток зазнав дуже великих змін, бо діти у зв’язку з пандемією не можуть виступати на сцені, тому треба було знаходити якісь нові форми вираження дитячої творчості і ми почали знімати різні відео."

Організаторами акції "Лесин квітник" є спільнота "Україна - Світ", Національний музей літератури України та всесвітня Федерація Українських Жіночих Організацій.

Читайте також: Прогресивна, активна, феміністична. За кого б голосувала Леся Українка
На початок