Анна Кривонос - друга в переслідуванні на Кубку IBU. Це її перший подіум у дорослій кар'єрі Євген Вялков / Біатлон майбутнього

Якби не промах останнім пострілом, могла виграти гонку.

Українська біатлоністка Анна Кривонос фінішувала на четвертому місці у спринті на етапі Кубка IBU в словацькому Осрблі. До подіуму в гонці їй не вистачило усього 0.2 секунди - така різниця між третім-четвертим місцем.

Однак така щільність результатів грала на руку українці у гонці переслідуванні: вона стартувала за 18 секунд від лідерки і всього в 4 секундах від другого місця.

Уже на першій стрільбі лідерка гонки росіянка Анастасія Єгорова пішла на коло штрафу, група переслідувачок захопила лідерство. Анна Кривонос перші три вогневі рубежі пройшла без штрафних кіл - і після третьої стрільби вийшла на третьому місці.

Ситуація після третьої стрільби: норвежка Фемштейневік, далі в 11 секундах від неї німкеня Вайдель, а ще на кілька секунд далі українка Кривонос та шведка Андерссон.

На вирішальну стрільбу тріо Вайдель, Кривонос та Андерссон приїхали разом. Норвежка Фемштейневік стріляла першою - заробила два кола штрафу. Вайдель та Андерссон теж хибили. Кривонос стріляла найдовше: вона закрила перші чотири мішені, але останнім пострілом промахнулася...

Як наслідок, після стрільби українка вийшла другою позаду Анни Вайдель. Так вони і фінішували - німкеня виграла гонку, Анна Кривонос - друга. У боротьбі за третє місце виграла Фемштейневік.

Для 23-річної Анни Кривонос - це перший подіум у дорослій кар'єрі.

Інші українки фінішували поза топ-20 у цій гонці. Бєлкіна обміняла 28-е місце на старті на 23-е на фініші, Петренко фінішувала 24-ю, а Валерія Дмитренко - 48-ю.