Суд визнав незаконним звільнення одеської патрульної Зої Мельник

Суд визнав незаконним звільнення одеської патрульної Зої Мельник

Суд визнав незаконним звільнення одеської патрульної Зої Мельник
depo.ua

Одеський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував наказ Департаменту патрульної поліції Нацполіції про звільнення зі служби Зої Мельник. Копію рішення на своїй сторінці оприлюднила сама Мельник.

Згідно з рішенням колегії суду першої інстанції, патрульну мають поновити на посаді в поліції з 10 вересня 2019 року. Також Департамент патрульної поліції має виплатити Зої Мельник 201 тисячу 14 гривень та 80 копійок. Це загальна сума зарплати, втраченої через вимушений прогул, зазначили в рішенні.

"В Управлінні патрульної поліції не змогли довести мої “багаторазові запізнення” та “прогули”, оскільки їх не було. Також серед “доказів” не було жодної скарги на мене від громадян", - написала Мельник.

Додамо, рішення Одеського окружного адміністративного суду не є остаточним. Протягом 30 днів з оприлюднення повного тексту рішення відповідач може подати апеляційну скаргу.

Нагадаємо, сержантку поліції Зою Мельник звільнили зі служби 9 вересня 2019 року. Причиною стали нібито систематичні запізнення на службу та подібні дисциплінарні порушення. Напередодні патрульна заявила про корупцію серед керівництва та запевнила, що нова служба знову перетворилася на стару ДАІ. Мельник була однією з перших, хто публічно заговорив про проблеми в службі.

Читайте також

На початок