Експертиза визнала неосудною рівнянку, яку звинувачують у вбивстві чоловіка і пораненні доньки

Експертиза визнала неосудною рівнянку, яку звинувачують у вбивстві чоловіка і пораненні доньки

Експертиза визнала неосудною рівнянку, яку звинувачують у вбивстві чоловіка і пораненні доньки
архів Суспільного

До 46-річної рівнянки, яку звинувачують у вбивстві чоловіка та пораненні доньки, просять застосувати примусові заходи медичного характеру. Про це повідомили у пресслужбі поліції Рівненщини. Досудове розслідування у цій справі група слідчих закінчила.

Слідство закінчило розслідування за фактами умисного вбивства та закінченого замаху на умисне вбивство, вчинене щодо малолітньої дитини. Матеріали передали до суду. У них просять про примусове лікування. Це клопотання затвердила прокуратура.

Експертиза визнала неосудною рівнянку, яку підозрюють у вбивстві чоловіка і пораненні доньки
фото поліції з місця злочину

Під час досудового розслідування слідчі провели комплекс слідчих дій та призначили ряд експертиз, зокрема й судово-психіатричну. Відповідно до висновків останньої підозрювану визнали неосудною.

"Слідчі скерували до суду матеріали кримінального провадження із клопотанням про застосування до 46-річної підозрюваної примусового заходу медичного характеру у вигляді госпіталізації до психічного закладу. Вона за своїм психічним станом і характером вчиненого суспільно-небезпечного діяння становить особливу небезпеку для суспільства", - коментує матеріали справи спеціалістка пресслужби поліції Світлана Карачун.

Слідчі повідомили жінці про підозру, а суд обрав їй запобіжний захід у виді тримання під вартою. Зараз вона у СІЗО.

Репортаж Суспільного після цієї події

Що відомо

  • 5-го вересня 2020 року близько 4:15 жінка, за версією слідства, у житловому масиві "Криниченька" Білокриницької сільради застрелила в голову свого чоловіка. Це був травматичний пістолет "ВІЙ", із нього вона впритул вистрелила у скроню.
  • Після цього вона зайшла у кімнату до своєї дочки, яка також спала, спричинивши не менше двох пострілів у грудну клітку з цієї ж зброї. Однак, сталася затримка у вигляді прихвачення гільзи затвором. Після цього матір взяла револьвер для стрільби патронами Флобера і двічі вистрелила дитині в грудну клітку.
  • У поліції раніше повідомляли, що після скоєного мати машиною завезла доньку своїм батькам. Потому повернулася до будинку й намагалася скоїти самогубство. Жінка вистрелила з пневматичної зброї в скроню, куля застрягла в голові. Опісля – порізала вени.
  • 13-річну дівчинку прооперували. Загрози її життю після цього лікарі не бачили.
  • Вбитий 45-річний чоловік працював в будівельній фірмі. Підозрювана – колишня викладачка Національного університету водного господарства.
  • Жінка, як і її родичі, коментувати цю справу у суді відмовились.
На початок