Ресторани закривати не будуть. У Закарпатській ОДА спростували слова Віктора Ляшка щодо карантину

Ресторани закривати не будуть. У Закарпатській ОДА спростували слова Віктора Ляшка щодо карантину

Ресторани закривати не будуть. У Закарпатській ОДА спростували слова Віктора Ляшка щодо карантину
Фото: Закарпатська ОДА

Заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк спростував слова головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, про закриття закладів громадського харчування на Закарпатті. Про це закарпатський політик зазначив на своїй сторінці у Facebook.

"Як керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в Закарпатській області хочу спростувати поширену окремими ЗМІ недостовірну інформацію щодо нібито введення обмежень на території області рішенням комісії ТЕБ і НС Закарпатської ОДА", — заявив Ігор Шинкарюк.

"Головний санітарний лікар, заступник міністра МОЗ України Віктор Ляшко довів поточну ситуацію з новими карантинними обмеженнями по Чернівецькій та Івано-Франківській областях. Закарпатська область була зазначена як потенційна з урахуванням підвищеного потенціалу захворюваності", — пояснив закарпатський чиновник.

Напередодні, у ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" головний санітарний лікар Віктор Ляшко розповів про нові карантинні обмеження, якими призупинять роботу розважальних закладів та закладів громадського харчування.

"Якщо проаналізувати спалахи, які є у Чернівецькій, Івано-Франківській, Закарпатській областях, - це три області з критичним зростанням кількості випадків — то ми можемо чітко відслідкувати, що це маршрути, пов’язані з масовим пересуванням у туристичному бізнесі. Тому ТЕБ та НС на місцевому рівні в середу було прийнято рішення на тиждень призупинити роботу розважальної інфраструктури і всіх закладів громадського харчування", — розповів головний санітарний лікар у прямому ефірі програми.

Що відомо

  • 17 лютого Кабінет міністрів України продовжив карантин до 30 квітня і запровадив адаптивний карантин в Україні з 24 лютого. Так, регіони буде поділено на чотири зони за рівнем епідемічної ситуації.
  • В Україні за добу COVID-19 виявили у понад 6 тисяч людей.
  • Більше 400 нових випадків COVID-19 виявили на Закарпатті.
Читайте також: МОЗ оновило перелік країн "червоної" зони. Хто потрапив до списку

На початок