За добу COVID-19 діагностували у 420 мешканців Львівщини

За добу COVID-19 діагностували у 420 мешканців Львівщини

За добу COVID-19 діагностували у 420 мешканців Львівщини
Роман Балук

На ранок 20 лютого на Львівщині підтвердили ще 420 випадків інфікування коронавірусом. 99 мешканців — одужало. Також за добу медики зафіксували шість летальних випадків.

Такі дані повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

"За вчора лабораторні центри провели 1595 ПЛР-тестів, з яких 420 — позитивні. Серед них львів’ян — 198. Залишку проб у холодильнику немає", — повідомили у мерії.

Від початку пандемії коронавірус підтвердили у 75 911 мешканців Львівської області. 67 528 людей одужало. 2 223 — померли.

Станом на ранок 20 лютого в Україні зафіксовано 6295 нових випадків захворювання на COVID-19, одужало 4539 осіб, померли — 73.

Що відомо

  • Кабінет міністрів продовжив карантин до 30 квітня і запровадив адаптивний карантин в Україні з 24 лютого. Так, регіони буде поділено на чотири зони за рівнем епідемічної ситуації.
  • Відповідно до епідзонування Львівщина буде у "жовтій" зоні карантину.
  • Міністерство цифрової трансформації почне збирати електронні заявки від населення на вакцинацію проти COVID-19 у додатку "Дія". Таким чином в уряді сформують мапу вакцинації населення з метою отримання даних щодо попиту на вакцину для подальшої організації логістики та початку щеплення.
  • Соціологічне опитування свідчить, що українці стали менше користуватися засобами індивідуального захисту, зокрема масками та антисептиками. Водночас понад половина опитаних оцінює заходи для боротьби з вірусом як оптимальні.
  • Міністерство охорони здоров'я затвердило нову інструкцію для лікування COVID-19 у тяжкій формі.
  • За даними МОЗ, вакцинацію від COVID-19 в Україні здійснюватимуть 572 мобільні бригади. До середини лютого МОЗ обіцяло укласти договори з постачальниками вакцин.
На початок