У Краматорську волонтери роблять інклюзивні іграшки

У Краматорську волонтери роблять інклюзивні іграшки

У Краматорську волонтери роблять інклюзивні іграшки
Фото: Суспільне Донбас

У Краматорську школярі створюють інклюзивні розвиваючі іграшки. 10 учнів школи №17 долучилися до волонтерського проєкту "Через майстерність до інклюзії: творча майстерня "ДревоДім". Гроші на матеріали отримали від ПРООН.

У Краматорську волонтери роблять інклюзивні іграшки
У Краматорську волонтери роблять інклюзивні іграшки. Фото: Суспільне Донбас

Волонтерка Влада Індусова розповіла Суспільному, що діти роблять розвиваючи вироби бізідобди.

"Всілякі штучки для розвитку моторики рук у маленьких дітей. Наприклад, для того аби відкрити такі дверцята, ланцюжок повинен бути тут, щоб він не чіплялася цих ручок. Знімаємо ланцюжок, а тут такі ведмедики. Дітей можна вчити виставляти час, ось", - каже Влада Індусова.

Як розповіла Суспільному волонтерка Софія Деркач, дівчатка частіше всього щось малюють, розфарбовують, а хлопці вирізають, клеють, а потім ми все це передамо діткам з інклюзіями.

За словами співробітника благодійного фонду "Карітас Краматорськ" Кірілла Єрмакова, школярі розробляють іграшки з початку жовтня. Працюють за проєктом "Через майстерність до інклюзії". Для цього виграли грант від ПРООН у понад 72 тисячі гривень.

"Головною метою цього проєкту ми бачили залучення молоді до того, аби висвітлити проблеми інклюзії і для нас було жду же важливо, щоб молодь сама хотіла взяти участь у проєкті, щоб діти самі зрозуміли важливість того, що роблять", - говорить Єрмаков.

Нагадаємо, волонтери створять три набори іграшок. Один з яких використовуватимуть для роботи з дітьми в центрі благодійного фонду "Карітас Краматорськ". Набори розвиваючих іграшок наступного тижня передадуть до інклюзивного центру "Промінь" та ліцею №8 , що в Краматорську.

На початок