Не прижився. Мешканці Конго спалили загадковий металевий моноліт

Не прижився. Мешканці Конго спалили загадковий металевий моноліт

Не прижився. Мешканці Конго спалили загадковий металевий моноліт Twitter

Мешканці Демократичної Республіки Конго закидали камінням, а потім підпалили металеву конструкцію заввишки майже чотири метри, яка з'являлася в різних куточках світу. Люди злякалися її походження.

Як пише BBC, моноліт з'явився у столиці Конго Кіншасі 14 лютого, утім через чотири дні місцеві вирішили зруйнувати конструкцію, закидавши його камінням, а потім спаливши. Дехто висловлював думку, що моноліт мав відношення до сатанізму або його привезли іншопланетяни.

За словами свідків, мешканці зруйнували його, щоб побачити, що всередині. Утім, коли конструкцію розібрали, вона виявилася порожньою — всередині був лише каркас, на який кріпилися металеві листи.

Мер міста Вавилон Гайбене повідомив, що він надіслав частину конструкції для перевірки вченими, щоб з'ясувати її походження. Водночас речник губернатора столиці Конго Гентіні Нгобіли припустив, що поява таємничого моноліта є справою рук мера, втім той заперечив звинувачення.

Що відомо

  • Металеву споруду випадково виявили на федеральних землях у пустельному регіоні штату під час планового польоту гелікоптера для моніторингу популяції диких баранів у регіоні. Моноліт у формі обеліска був близько 4 метрів заввишки та пів метра завширшки. Його було виготовлено з металевих листів, закріплених заклепками. Наразі ніхто досі не взяв відповідальності за її встановлення.
  • За кілька днів схожий моноліт виявили в Румунії, на пагорбі біля міста П'ятра Нямц. Згодом аналогічний обеліск знайшли в Каліфорнії.
  • Моноліт також з'явився на найбільшому біля узбережжя Англії острові Вайт.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше