Колишня директорка одного з миколаївських закладів профосвіти не визнає законною його реорганізацію

Колишня директорка одного з миколаївських закладів профосвіти не визнає законною його реорганізацію

Колишня директорка одного з миколаївських закладів профосвіти не визнає законною його реорганізацію Суспільне Миколаїв

Колишня директорка вищого професійного училища №7 у Миколаєві, після приєднання навчального закладу до іншого, відмовляється передавати матеріально-технічну базу директору Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг, до якого приєднались. Жінка не визнає законним клопотання департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА до Міносвіти про реорганізацію навчального закладу.

Тетяна Харіна десять років працювала у ВПУ №7. За словами викладачки, про ймовірне приєднання до іншого навчального закладу їх завчасно не попереджали. Це зробили постфактум.

"Згоду на приєднання трудовий колектив категорично відмовився давати. Я і мої колеги змушені поповнювати ряди безробітних, ми зараз стоїмо в центрі зайнятості, маючи 25–30 років педагогічного стажу", – розповіла Тетяна Харіна.

Колишня директорка одного з миколаївських закладів вищої профосвіти не визнає його реорганізаціюСуспільне Миколаїв

Проте, за словами заступниці директора департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА Людмили Комісарової, представники департаменту майже рік вели перемовини про реорганізацію закладу, а педагогів попереджали на нарадах.

Наказ про реорганізацію училища отримали 17 червня 2020 року. Відтоді почали готувати документацію для передачі директору Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг. 125 учнів ВПУ №7 з першого вересня почали навчання на новому місці. Педагогам також запропонували нові робочі місця.

Колишня директорка одного з миколаївських закладів вищої профосвіти не визнає його реорганізаціюСуспільне Миколаїв

Після отримання наказу про реорганізацію училища на зборах колективу вирішили подати до суду. Хочуть аби рішення про поєднання двох закладів відмінили.

"Справа знаходиться у суді, заяву про забезпечення позову нам не задовольнили, але провадження відкрито. Є проблеми в самому суді, тому ми чекаємо", – розповіла звільнена директорка ВПУ № 7 Галина Секкер.

Станом на 18 лютого, в Миколаєві в стадії реорганізації перебувають шість навчальних закладів професійно-технічної освіти.

"Основна мета професійної освіти – це надання якісних послуг. Ми зможемо конкурувати з іншими навчальними закладами, бути конкурентоспроможними на ринку праці тільки завдяки якісним освітнім послугам", – сказала Людмила Комісарова.

На Миколаївщині 27 ВПУ, процес реорганізації планують закінчити до 2023 року, тоді залишиться 21 такий навчальний заклад.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди