Україна - четверта у чоловічій естафеті на Кубку IBU. Результати

Україна - четверта у чоловічій естафеті на Кубку IBU. Результати

Україна - четверта у чоловічій естафеті на Кубку IBU. Результати Біатлон Майбутнього

До останньої стрільби українці боролися за потрапляння на подіум.

У чоловічій естафеті на Кубка IBU, який проходить у словацькому Осрблі, збірна України бігла у складі Дениса Насика, Андрія Доценка, Тарас Лесюк та Руслан Ткаленко.

До останнього вогневого рубежу збірна України сподівалася на потрапляння у топ-3. Але у підсумку фінішувала у естафеті на четвертій позиції.

Першим етап у складі збірної України проходив Денис Насико. Виступ українського біатлоніста на вогневих рубежах вийшов невдалим: під час першої стрільби він закрив всі мішені лише завдяки двом додатковим патронам, а ось на "стійці" не сміг влучити в одну мішень, відправившись на коло штрафу. Але Насику вдалося передати естафету шостим із відставанням у 47.6 секунди - на дистанції українець показав третій результат, відставши від лідера ходом всього на 12 секунд.

Читайте також: Україна - шоста у жіночій естафеті Кубка IBU. Результати гонки

Андрієві Доценку вдалося підняти збірну України на дві позиції за підсумками двох вогневих рубежів. Один додатковий патрон на першій стрільбі і ще два на "стійці" дозволили біатлоністу випередити представника Фінляндії та Швейцарії. Відставання від лідерів зросло до 1:05 хвилини, але четверту позицію на передачі естафеті йому втримати вдалося.

На третьому етапі від української збірної біг Тарас Лесюк. Він першим серед українців пройшов чистий вогневий рубіж, але через не кращий хід на дистанції збільшив відставання від трійки лідерів до 1:18 хвилини. Але після другої стрільби Лесюк вийшов на третій позиції - норвежець Богетвейт пішов на два штрафні кола.

Перед останнім етапом відставання збірної України складало 39 секунд - Лесюк випередив Богетвейта на передачі естафети на 2 секунди. Останнім гонку мав бігти Руслан Ткаленко.

Вже на позначці 23.8 км Ткаленко дозволив себе обійти норвежцю Ендре Стремсгейму. Хоча перед першим вогневим рубежем українець далеко не відпустив норвезького біатлоніста, після стрільби відставання збільшилося на 11 секунд. Під час другої стрільби Ткаленко припустився ще однієї хиби, яку закрив першим додатковим патроном. Але наздогнати Стремсгейма українець не зміг.

У підсумку Україна фінішувала четвертою. "Золото" здобули німецькі біатлоністи, а ось друге місце за представниками Росії.

Кубок IBU. Осрблі. Чоловіча естафета. Результати

  1. Німеччина (1+9) 1:16:16.5
  2. Росія (0+6) +26.6
  3. Норвегія (2+8) +39.3
  4. Україна (1+10) +49.0
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаТрансляція ЧС з футзалу