Мінкульт вніс двох артистів "Хору Турецького" до переліку тих, хто загрожує нацбезпеці

Мінкульт вніс двох артистів "Хору Турецького" до переліку тих, хто загрожує нацбезпеці

Мінкульт вніс двох артистів "Хору Турецького" до переліку тих, хто загрожує нацбезпеці instagram

Міністерство культури та інформаційної політики включило двох російських артистів "Хору Турецького" до переліку осіб, які загрожують національній безпеці України.

Як повідомляють у Мінкульті, 18 лютого до списку потрапили учасники музичного колективу Борис Горячев та Євген Кульміс. Артисти виступали у тимчасово окупованому Криму та знімали там відеокліпи.

11 лютого Мінкульт вже вніс до цього переліку п'ятьох артистів колективу "Хор Турецького": Олексія Александрова, Павла Берднікова, Олега Бляхорчука, Костянтина Кабанова та Михайла Кузнєцова.

Наразі у списку налічується 178 діячів культури, дії яких створюють загрозу національній безпеці України. Включення до списку відбувається за поданням Служби безпеки України.

Як йдеться на сайті Мінкульту, Держкіно відмовляє у видачі або припиняє дію вже виданого державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів зокрема, якщо одним з учасників фільму є фізична особа, яка включена до цього переліку.

Що відомо

  • 20 листопада Мінкульт вніс російського музиканта та продюсера Максима Фадєєва до переліку осіб, що створюють загрозу нацбезпеці. Також 26 жовтня до цього переліку було внесено росіянина Трубінера.
  • Російському рок-музиканту й актору Петру Мамонову на три роки заборонили в'їзд до України.
  • 22 грудня Мінкульт вніс російського актора та продюсера Олексія Гуськова до переліку осіб, що створюють загрозу нацбезпеці.
  • Міністерство культури та інформаційної політики долучило 157 людей до списку осіб, що створюють загрозу національній безпеці. Серед них не тільки громадяни Росії, а й інших країн: кінорежисери Емір Кустуріца, Мікеле Плачідо і соліст групи Limp Bizkit Фред Дерст.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше