Команда Суспільного візьме участь у Чемпіонаті світу з шахів

Команда Суспільного візьме участь у Чемпіонаті світу з шахів

Команда Суспільного візьме участь у Чемпіонаті світу з шахів

19–21 лютого відбудеться Перший корпоративний онлайн-чемпіонат світу з шахів Міжнародної шахової федерації (FIDE). 

Команду UA: Суспільне мовлення представлятимуть шестеро співробітників та капітан команди — член правління, відповідальний за платформу телебачення Суспільного, Ярослав Лодигін.

«Коли пару тижнів тому я побачив новину про те, що Міжнародна федерація шахів спільно з найбільшим шаховим сайтом у світі Chess.com влаштовують Перший корпоративний чемпіонат світу з шахів, то подумав, що треба брати участь. І ми подали заявку від Суспільного мовника. Щоб сформувати команду з чотирьох основних та двох запасних гравців —  провели внутрішній кваліфікаційний турнір та обрали шістьох, які представлятимуть Суспільне уже в цей вікенд, —  розповів Ярослав Лодигін. — Шкода, що Україну представлятимуть лише чотири компанії, включно зі Суспільним мовником. Також шкода, що найкращі гросмейстери нашої країни представлятимуть іноземні, а не наші команди. В турнірі візьме участь навіть чинний чемпіон світу — Магнус Карлсен.

Ми сподіваємося, що участь нашої команди дасть поштовх для додаткового інтересу до прекрасної гри в шахи всередині компанії та сприятиме популяризації чемпіонату серед інших українських команд на наступний рік. Адже Україна — одна з найсильніших шахових країн, і хотілося, щоб наше представництво у наступні роки було більшим. З п'ятниці, 19 лютого, уже можна слідкувати за турніром і вболівати за команду Суспільного».

Україну на міжнародному чемпіонаті представлятимуть чотири команди. Загалом учасниками стануть 284 команди з 78 країн світу. Серед компаній-учасниць — Amazon, Facebook, Samsung, Microsoft, Siemens, Dell Technologies, Airbus, Boeing та багато інших.

«Ми раді долучитися до цього чемпіонату, що проводиться під егідою Міжнародної федерації шахів, дякуємо організаторам. На Суспільному ми провели цікавий внутрішній відбірковий турнір і, сподіваюсь, що ми достойно представимо нашу компанію на цих змаганнях. Я вважаю, що склад нашої команди достатньо рівний і кожен має шанси досягти позитивного результату», —  розповів учасник команди, директор департаменту організаційної роботи Володимир Маркус.

За словами організаторів, Перший корпоративний онлайн-чемпіонат світу з шахів зібрав несподівано великий і міцний склад учасників. До кожної команди учасники можуть запросити одного професійного шахіста. Всього в чемпіонаті візьмуть участь 204 володарі шахових звань, включаючи 36 гросмейстерів. За різні команди виступатимуть такі зірки шахів, як гросмейстери Магнус Карлсен та Аніш Гірі.

Команди поділені за географічним принципом на два дивізіони: Східний і Західний. Турніри всередині дивізіонів відбудуться 19 і 20 лютого. Команди, які пройдуть відбір, зустрічаються в нокауті 21 лютого.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше