"Маккабі" - "Шахтар": де дивитися футбол (18 лютого)

"Маккабі" - "Шахтар": де дивитися футбол (18 лютого) ФК "Шахтар"

Де дивитися матч "Маккабі" - "Шахтар" у Лізі Європи.

"Маккабі" та "Шахтар" зіграють перший матч у 1/16 фіналу Ліги Європи. Донецька команда потрапила до Ліги Європи, зайнявши третє місце у групі Ліги Чемпіонів, "Маккабі" фінішував другим на груповій стадії Ліги Європи.

Останній поєдинок, який "Шахтар" провів у єврокубковому сезоні, була виїзна гра із "Інтером". Її "Гірники" зіграли внічию в Італії із рахунком 0:0, забезпечивши собі вихід у плей-офф Ліги Європи.

"Маккабі Тель-Авів" у заключному поєдинку переміг "Сівасспор" (1:0). Завдяки переможному результату лідер чемпіонату Ізраїля зберіг за собою друге місце в групі.

Переможець протистояння у 1/16 фіналу вийде до стадії 1/8 фіналу Ліги Європи. Розповідаємо, де дивитися "Маккабі" - "Шахтар".

"Маккабі" - "Шахтар": де дивитися

Матчі Ліги Європи в Україні показують телеканали "Футбол" - пряма трансляція "Шахтаря" у Лізі Європи також буде показана на каналі "Футбол 2". Початок прямої трансляції о 21:55.

Сама гра "Маккабі" - "Шахтар" розпочнеться о 22:00.

Дивитися "Маккабі" - "Шахтар" онлайн можна не лише по телебаченню, але й у додатку MEGOGO - на телеканалі "Воля Футбол 1". Онлайн "Маккабі" - "Шахтар" також буде доступний на стримінгових платформах oll.tv та sweet.tv, де розміщено телеканал "Футбол 2".

Матчі 1/16 фіналу Ліги Європи відбудуться 18 та 25 лютого. 26 лютого відбудеться жеребкування 1/8 фіналу.

ФутболОлімпіада-2020Зимовий спортБоксКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress StartТеніс