У Росії помер актор Андрій Мягков

У Росії помер актор Андрій Мягков

У Росії помер актор Андрій Мягков myslo.ru

У Росії у віці 82 років помер актор Андрій Мягков, який засуджував російську окупацію Криму та висловлювався на підтримку України.

Про це 18 лютого повідомила пресслужба Московського художнього академічного театру імені Чехова.

Як зазначають російські видання, актор втратив свідомість у себе вдома. Його знайшла дружина, яка викликала лікарів, проте Мягков помер до їхнього приїзду. Попередньою причиною смерті актора ЗМІ називають серцеву недостатність.

Андрій Мягков народився 8 липня 1938 року у Ленінграді (нині Санкт-Петербург - ред.) у родині науковців. У 1961 році закінчив Ленінградський хіміко-технологічний інститут, проте замість науки обрав для себе роботу в театрі та кіно.

Мягков відомий своїми ролями у радянських кінострічках "Іронія долі" та "Службовий роман". Також актор знімався у фільмах "Жорстокий романс", "Гараж", "Срібні труби", "Надія" та "Пригоди зубного лікаря".

У 2014 році актор не підтримав анексію РФ українського Криму та поставив свій підпис у колективному листі російських артистів на підтримку України. Також він закликав до мирного вирішення конфлікту на Донбасі.

У 2015 році українське Міністерство культури внесло актора до так званого "білого списку" російських діячів культури, які висловлювались на підтримку територіальної цілісності та суверенітету України.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше