Лень уперше за три матчі зіграв за "Візардз" у НБА

Лень уперше за три матчі зіграв за "Візардз" у НБА AP

Українець отримав ігровий час від тренера, хоча до цього потрапляв під ротацію.

Український баскетболіст Олесій Лень вийшов у складі "Вашингтон Візардз" у переможному матчі регулярного чемпіонату НБА проти "Денвер Наггетс" 130:128.

Лень не грав у попередніх двох поєдинках проти "Бостон Селтікс" та "Г'юстон Рокетс", у яких "Візардз" здобули перемогу, через рішення головного тренера. Скотт Брукс у останніх матчах надав ігровий час ще одному центровому Моріцу Вагнеру, змінюючи його під час зустрічі на Робіна Лопеса - головного конкурента по позиції українця.

В матчі проти "Наггетс" Лень також не отримав місця у стартовій п'ятірці. Але ігровий час тренер "Візардз" йому надав.

Як зіграв Лень проти "Денвер Наггетс"?

Лень провів результативний поєдинок у складі "Візардз", майжи оформивши дабл-дабл. За 18 хвилин, які українець пробув на майданчику, він закинув 10 очок, а також зробив 8 підбирань - другий показник у команді після Рассела Вестбрука.

Уперше український баскетболіст з'явився на паркеті через 3 хвилини після початку зустрічі, змінивши Моріца Вагнера. "Візардз" поступалися в рахунку - 5:10. Із реалізацією кидків у Леня не складалося: українець двічі схибив, а одного разу майже закинув двоочковий, але на заваді йому став Майкл Портер, що здійснив блок-шот.

За 6 хвилин Лень відзначився із позитивної сторони лише 2 очками, 2 підбираннями, а також віддав 1 передачу та здійснив 1 блок-шот. Хоча загалом чверть склалася не на його користь - покидаючи паркет, "Візардз" поступалися 17:27, хоча програли першу 12-хвилинку із значно більшим рахунком - 24:41.

Друга чверть виявилася значно успішнішою для "Візардз", які відіграли дефіцит у 17 очок та пішли на перерву із перевагою у 6 очок. Проте Лень значної ролі у ній не відіграв: з'явивши на паркеті за 1:37 хвилини перед перервою, українець заробив фол, хоча згодом записав собі в актив ще одне підбирання. Але за 0.2 секунди перед сиреною Лень зробив данк, збільшивши перевагу для своєї команди.

Після перерви центровий збірної України відіграв майже повну третю чверть, відправившись на лаву запасних за 1:50 до кінця зустрічі. Лень вдало грав під час підбирань, а також закинув ще 6 очок. Проте у третій 12-хвилинці українець заробив ще два персональних фоли, а також не реалізував два поспіль штрафних кидки. У останній чверті Лень не з'явився.

Окрім 10 очок та 8 підбирань, на рахунку Леня також по 1 асисту та блок-шоту. Рейтинг +/- українця, попри не найкращу реалізацію (5 із 8 двоочкових та 0/2 штрафних кидків), склав +2.

• "Візардз" здобули третю поспіль перемогу у регулярному чемпіонаті НБА. Завдяки цьому "Вашингтон" випередив "Детройт Пістонс" та "Клівленд Кавальєрс", маючи в активі 9 перемог та 17 поразок.

• Наступну гру "Вашингтон Візардз" зіграють проти "Портленд Трейл Блейзерс" у неділю, 21 лютого.
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спорт